arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۲ - ۲۷ آذر ۱۳۹۱

بهداد: نامزدی مشایی برای انتخابات بعید است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون سیاسی دفتر ریاست جمهوری گفت: نامزدی آقای مهندس مشایی برای انتخابات ریاست جمهوری را به دلائل متعدد بعید می دانم، اما چون قابلیت رای آوری ایشان بالاست، مطرح شدن احتمال نامزدی اش موجب تحلیل پردازی ها و واکنش های تخریبی شده است.
محمد جعفر بهداد در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران اظهار داشت: برخلاف تلاش مشترک گروه هایی از اصولگرایان و اصلاح طلبان برای خبرسازی درباره تهدیدی به نام کاندیداتوری مشایی، در مجموعه ستاد دولت نشانه ای از وجود چنین عزم و قصدی دیده نمی شود، اگر چه این واقعیت وجود دارد که نمی توان آینده را به طور دقیق پیش بینی کرد.
وی افزود: در شرایط فعلی، همه ارکان و اعضای دولت مشغول تدبیر و تلاش برای کاهش آثار تحریم هستند که به لطف خداوند، رهنمودهای رهبری و صبوری مردم توفیقات زیادی حاصل شده است.
بهداد در عین حال تاکید کرد: حرف ها و مطالب تند و ناجوانمردانه ای که این روزها به بهانه هایی نظیر حکم رییس جمهور برای آقای مشایی یا سخنان دکتر احمدی نژاد درباره قانون اساسی منتشر می شود، همچون قبل، تماما به نفع رییس جمهور است و مثل دو سال گذشته موجب تقویت اهداف و ترویج اندیشه های معرفتی و مدیریتی ایشان خواهد بود.
معاون سیاسی دفتر ریاست جمهوری با اشاره به اینکه "خدمتگزاری به مردم قدرشناس ایران در نزد خداوند آنقدر ارزش دارد که انسان خود را به دغدغه آفرینی عناصر و باندهای خودخواه و سطحی نگر سرگرم نکند"، گفت: خداوند بهترین محافظ و مدافع امثال آقای احمدی نژاد است که با از خودگذشتگی مشغول یاری دادن به نظام بر ای دستیابی به توفیقات و عبور از مشکلات و بحران هاست.
وی در پایان خطاب به رسانه های مخالف دولت اظهار داشت: اگر رویکرد انحرافی و رفتار غیراخلاقی عناصر سیاسی و رسانه ای مدعی ولایتمداری و اصولگرایی اصلاح نشود، بیشترین خسارات را به اسلام و نظام و رهبری خواهند زد و بی شک خطر این جماعت از ساختارشکنان مرتبط با جرج سورس کمتر نیست.
نظرات بینندگان