arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۸۸۲۵۵
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۰۹ - ۳۰ آذر ۱۳۹۱
محسن رضایی:

هر وقت تصمیم بگیرم اعلام می کنم/ به نفع کسی کنار نمی کشم

رضایی دولت آینده را از مهمترین دولت های بعد از انقلاب اسلامی برشمرد و در پاسخ به این سوال که برنامه خاصی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری خواهید داشت؟ گفت: هر وقت تصمیم بگیرم در عرصه انتخابات آتی حضور پیدا کنم برنامه های خود را اعلام می کنم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت یازدهم از دولت های بسیار مهم بعد از انقلاب اسلامی است که شکل می گیرد.

به گزارش انتخاب، محسن رضایی در گفتگو با مهر با بیان اینکه انتخابات آتی ریاست جمهوری و تشکیل دولت یازدهم ا ز انتخابات مهم به شمار می رود اظهارداشت: دولت آینده به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و بحث تحریم ها در سطح بین المللی که باید حل و فصل شوند بسیار مهم است.

وی با تاکید بر اینکه باید سطح روابط خود را در سطح بین المللی ارتقا دهیم افزود: با توجه به مسایل و مشکلات موجود مسئولیت های مهمی بر سر راه دولت یازدهم قرار دارد در این راستا باید مسئولانه و با برنامه ریزی های قوی پای به میدان گذاشت.

رضایی دولت آینده را از مهمترین دولت های بعد از انقلاب اسلامی برشمرد و در پاسخ به این سوال که برنامه خاصی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری خواهید داشت؟ گفت: هر وقت تصمیم بگیرم در عرصه انتخابات آتی حضور پیدا کنم برنامه های خود را اعلام می کنم.

به نفع هیچ کس در انتخابات آتی ریاست جمهوری کنار نمی کشم

دبیر تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به این سوال که آیا سفر به آذربایجان غربی سفر انتخاباتی است؟ چرا سفرهای انتخاباتی را زودتر شروع کرده اید؟ اظهارداشت: در تمام دنیا رسم بر این است که سفرهای انتخاباتی و یا برای حضور در انتخابات کاندیداها یک سال زودتر فعالیت خود را شروع می کنند ولی من برای انتخابات به آذربایجان غربی سفر نکرده ام حضور من در این استان به دعوت دانشگاه ارومیه است.

وی تاکید کرد: من به دعوت جامعه اسلامی و دانشگاه ارومیه و نیز به فرموده مقام معظم رهبری که همواره تاکید دارند به دانشگاه ها بروید به آذربایجان غربی سفر کرده ام.

رضایی به این سوال که اگر در انتخابات آتی ریاست جمهوری تصمیم به حضور داشته باشید چه برنامه خاصی دارید و آیا در طول رقابت کاندیداها حاضر به کناره گیری به نفع شخص یا گروه خاصی خواهید بود پاسخ داد: اگر تصمیم به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشم برنامه هایم را اعلام می کنم و حاضر نخواهم بود به خاطر شخص یا گروه خاصی کنار بکشم.

آینده اصلاح طلبان در انتخابات آتی ریاست جمهوری بستگی به خودشان دارد

رضایی همچنین در خصوص آینده گروه های اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب ضوابط و قانون زمینه فعالیت را برای همه گروه ها فراهم کرده و آینده این گروه نیز در انتخابات آتی بستگی به خودشان دارد.

وی در زمینه پیش بینی روند مناقشه ایران و غرب بر سر مرحله تحریم های شدید نفتی و بانکی نیز اعلام کرد: معتقد هستم تمامی اختلافات را می توان در مذاکره با گروه 1+5 حل و فصل کرد.

دبیر تشحیص مصلحت نظام به مدت دو روز به آذربایجان غربی سفر کرده است.

دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرنگان رهبری، سخنرانی در جمع دانشجویان دانشگاه ارومیه، دانشگاه آزاد مهاباد، جمعی از مردم میاندوآب از جمله برنامه های این سفر دو روزه است.
نظرات بینندگان