کد خبر: ۸۸۵۷۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۸ - ۰۲ دی ۱۳۹۱

دستگیری زورگیر شمشیر به دست

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
زورگیری که با شمشیر به یک خانه حمله کرده و قصد زورگیری از صاحبخانه را داشت توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش انتخاب به نقل از جهان، سرهنگ امید بهمنیاری، رئیس کلانتری 113 بازار اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان ساکن در محله عودلاجان تهران که فردی به نام "عین‌الله" اقدام به زورگیری از آنان می‌کند بلافاصله اقدامات ماموران تخصصی کلانتری 113 بازار برای شناسایی و دستگیری شرور موصوف آغاز شد.

به محض حصول خبر، اکیپی از ماموران دایره تجسس و اطلاعات کلانتری شناسایی و دستگیری متهم را دستور کار خود قرار داده و رسیدگی به پرونده را آغاز کردند.

تحقیقات ماموران در این رابطه ادامه یافت تا اینکه ساعت 10صبح 28 آذرماه ماموران از طریق تماس تعدادی از شهروندان ساکن در محله عودلاجان اطلاع یافتند متهم به زور و با تهدید شمشیر وارد منزل فردی به نام "همایون" شده و در حضور همسرش او را با شمشیر تهدید و قصد باجگیری از وی را دارد و هم اکنون نیز داخل منزل شاکی حضور دارد.

بهمنیاری یادآور شد: به همین منظور ماموران دایره تجسس کلانتری با سرعت به محل مراجعه و وارد منزل مذکور شده و مشاهده کردند متهم که شروری قوی هیکل و تنومند است در حالی‌که یک قبضه شمشیر در دست دارد در حال اخاذی و باجگیری از صاحبخانه است به دنبال این موضوع ماموران به سرعت در صدد دستگیری متهم برآمدند. در حالی‌که ماموران سعی در خلع سلاح کردن وی را داشتند پس از درگیری و کوبیدن خود به در و دیوار قصد فرار داشت که با شگردهای خاص پلیسی و با استفاده از فنون رزمی و دفاع شخصی مغلوب مهارت پلیس و در نهایت دستگیر شد.

این مقام مسئول در پلیس پایتخت با اشاره به اینکه همدست متهم که به محض مشاهده مامورین خود را از طبقه دوم به داخل حیاط انداخته و قصد فرار داشت او نیز با اقدام به موقع ماموران دستگیر شد، تصریح کرد: هر دو متهم دستگیر شده جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل و تحت بازجویی‌‌های فنی قرار گرفتد.

به دنبال انتقال متهمان تعدادی از ساکنان محل به کلانتری مراجعه و به ماموران اظهار داشتند متهم به همراه همدستش از آنان زورگیری و اخاذی کرده است.

کلانتر 113 بازار در پایان با اشاره به اینکه در بررسی سوابق "عین‌الله" اعمال مجرمانه‌ای نظیر زورگیری، سرقت و تجاوز به عنف وجود دارد خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به منظور بررسی تخصصی‌تر و کشف سایر جرایم متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۲
0
30
....کلانتر 113 بازار در پایان با اشاره به اینکه در بررسی سوابق "عین‌الله" اعمال مجرمانه‌ای نظیر زورگیری، سرقت و تجاوز به عنف وجود دارد....

با این سوابق راست راست میگشته تو شهر؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۲
0
10
چرااینا عبرت نمیگیرن...؟
نظرات بینندگان