کد خبر: ۸۸۸۸۴
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۹ - ۰۴ دی ۱۳۹۱

کفاشیان: تلاش می‌کنیم نفت در پایان فصل به اراک منتقل شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  ایسنا نوشت:مجمع انتخابی رییس هیات فوتبال استان مرکزی با حضور علی کفاشیان در اراک برگزار شد.
در این مجمع که با حاشیه‌های مختلفی برگزار شد، در پایان «محمدرضا غفاری» با کسب 21 رای در مقابل 8 رای محمد رجاییان، در سمت ریاست هیات فوتبال استان مرکزی ابقا شد. رضا شمشیریان، رضا قاسمی و علی‌اکیر نجفی دیگر کاندیداهای مجمع بودند که انصراف دادند.
علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال در این مجمع انتخابی در سخنانی اظهار کرد: مردم استان مرکزی و شهر اراک شایستگی داشتن یک تیم در لیگ برتر را دارا هستند.
وی گفت: انتقال تیم نفت تهران به اراک مصوبه هیات دولت است و ما هم ملزم به اجرای قانون هستیم لذا، تلاش می‌کنیم در پایان فصل نفت تهران به اراک منقتل شود.
رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: استان مرکزی با داشتن تیم‌های مختلف در لیگ‌های فوتبال کشور، مطمئنا می‌تواند پایگاهی برای استعدادیابی فوتبال باشد که باید تمامی اهالی فوتبال این استان در راه رسیدن به این هدف، تلاش کنند.
کفاشیان با تقدیر از تلاش‌های رییس هیات فوتبال استان مرکزی، از محمدرضا غفاری به عنوان یکی از روسای هیات‌های تاثیرگذار استان‌های کشور یاد کرد.
به گزارش ایسنا، سعید ملکی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی هم در این مجمع حمایت خود را از رییس جدید هیات فوتبال استان اعلام کرد.
ملکی با بیان اینکه در حد توان از هیات‌های ورزشی حمایت می‌کنیم، افزود: فوتبال از جایگاه خاصی در جامعه برخوردار است و باید تلاش کنیم در این رشته به جایگاه واقعی خود در کشور دست پیدا کنیم.
در پایان این مجمع تعدادی از اهالی فوتبال استان مرکزی، در اعتراض به نحوه برگزاری انتخابات هیات فوتبال، خواستار پیگیری و تجدید نظر رییس فدراسیون شدند.
این افراد که از مخالفین مدیریت هیات فوتبال استان مرکزی هستند، نسبت به نحوه برگزاری انتخابات و انتخاب اعضای مجمع اعتراض داشتند.
نظرات بینندگان