کد خبر: ۸۹۲۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۲۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۱

فتح الله زاده: رویانیان پورشه بدهد، برای پرسپولیس گل هم می زنم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
لی فتح ا... زاده مدیر عامل استقلال همیشه حرف های تازه ای برای گفتن دارد.

 به گزارش ستاره ها؛حتی پس از 24 ساعت گفت و گوی مداوم با دوربین های مختلف تلویزیونی، خبرنگاران، طرفداران و... او دوباره می تواند مصاحبه ای با جواب های کاملا متفاوت انجام دهد؛ برخلاف اغلب اهالی فوتبال. این شما و این هم یک مصاحبه فان از فتح ا.. زاده... بخش اول را با این سوال شروع می کنیم که استقلال در نیم فصل دوباره بازیکنان خوبی گرفت. پرسپولیس نیز. اما کدام پرستاره تر است؟ حاجی سریعا پاسخ می دهد: «راستش مقداری ما پر ستاره تر هستیم!»

 

*به مجیدی انرژی دادم

فتح ا.. زاده ابتدا از اینجا شروع می کند که چطور مجیدی را به تورش انداخت: «حاجی جان! ما با او 2 ساعت صحبت کردیم و او هم از حرف های ما انرژی گرفت و برگشت! الان نه تنها برای استقلال که دارد برای تیم ملی هم می جنگد!» وقتی با خنده از به فتح ا... زاده می گوئیم شما که اینقدر خوب انرژی می دهید با دایی هم حرف بزنید تا دوباره به تیم ملی برگردد، می گوید: « دایی که استاد ماست. او اگر اراده کند من حرفی ندارم. هم زبان هم که هستیم و من با 10 دقیقه صحبت دوباره او را ملی پوش می کنم!»

*حاضرم به پرسپولیس بروم

اما نکند فتح ا... زاده هم از کلک پورشه برای جذب بازیکنان استفاده می کند. او می خندد و جواب می دهد: «ای بابا! من پورشه ام کجا بود؟ من یک ماشین دارم و به بازیکنان گفته ام که این را می فروشم و پول شما را می دهم! بین خودمان باشد به مجیدی و رحمتی و چند بازیکن دیگر این را گفتم.» یعنی ماشین او اینقدر گران است؟ «هر چه هست پورشه نیست! من یک تویوتا دارم.» ولی اگر رویانیان بخواهد به فتح ا... زاده پورشه بدهد، او حاضر است برود؟ «بله که حاضرم! او به من پورشه بدهد به پرسپولیس می روم و برای این تیم گل می زنم!»

*چک رحمتی برگشت خورد

می گویند رحمتی چون پولش را نگرفته ناراحت است. فتح ا... زاده هم این را رد نمی کند: «احتمالش هست. ما درباره ایشان دیر کرد داشتیم و چکی که داشتیم برگشت خورده است و نتوانسته بودیم آن را پاس کنیم. ممکن است ناراحتی اش به همین دلیل باشد.» نکند جواد هم پول نگرفته و ناراحت است؟ « ما به ایشان پرداختی نداشتیم و او همره ما در این موضوعات بوده و تاکنون اعتراضی به پرداختی هایش نداشته است اما مشکلات او با بچه هاست. خب این ها همه بازیکنان بزرگی هستند و همگی مدعی اند و این گونه مشکلات بین آن ها به وجود می آید اما مشکل حادی نیست.»

*فعلا که کاپیتان انتخاب نشده

بحث کاپیتانی استقلال هم همچنان داغ است. فتح ا... زاده که پس از بازگشت فرهاد با قدرت او را کاپیتان استقلال اعلام کرد، سریعا این حرفش را پس گرفت و گفت: «قلعه نویی کاپیتان را انتخاب می کند.» اما چرا او اینقدر شفاف و واضح تغییر موضع داد؟ «الانم همین را می گویم. بحث کاپیتانی موضوعی است که سرمربی باید درباره آن تصمیم بگیرد. من وارد این حوزه نمی شوم قلعه نویی با هر روشی کاپیتان را انتخاب کند مختار است.» اما اگر نظر فتح ا... زاده را بخواهد، چطور؟ «لزومی ندارد از من نظر بخواهد. از ایشان خواهش می کنم از من نپرسد. این اختیارات سرمربی است.» اما اگر مجیدی کاپیتان استقلال نشد، فتح ا... زاده مشکلی نخواهد داشت؟ «هنوز که انتخاب نکرده. بگذارید انتخاب کند بعد درباره آن صحبت می کنیم.»

*جباری زوج و فرد بیاید!

مجتبی جباری با آنکه بازی می کند اما معمولا یکی در میان در تمرینات حاضر می شود. وقتی از فتح ا... زاده می پرسیم او با طرح زوج و فرد سر تمرین می آید، پاسخ می دهد: «همان زوج و فرد هم بیاید خوب است و ما خوشحال می شویم! او هر بار به زمین می آید خیلی به تیم کمک می کند.» اما این اشاعه تفکر بازیکن سالاری نیست؟«نه حاجی جان! قلعه نویی خودش به ایشان اجازه داده و با اجازه ایشان او بر سر تمرین نرفته است.» 

 

نظرات بینندگان