کد خبر: ۸۹۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۹ - ۰۸ دی ۱۳۹۱
حجت الاسلام رحیمیان:

مردم مدعیان ارتباط با امام زمان(عج) را همانند مدعیان خط امام کنار می‌زنند

حجت الاسلام رحیمیان افزود: عده زیادی که در آشوبهای منتهی به 9 دی دستگیر شدند کسانی بودند که اصلا در انتخابات حضور نداشتند و سران فتنه و فتنه گران با حمایت از این افراد گناهی را مرتکب شدند که برای اسرائیل و آمریکا زمینه سازی کردند و بزرگترین فرصت نظام اسلامی را تبدیل به تهدید کردند تا دشمنان بتوانند به نظام طمع کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر: نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: مردم همان طور که مدعیان احیای خط امام را پس زدند مدعیان ارتباط با امام زمان(عج) را نیز شناسایی و کنار می زنند.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان پیش از ظهر جمعه طی نشستی در جمع طلاب مدرسه علمیه معصومیه قم اظهار کرد: شرایط امروز انقلاب اسلامی ده‌ها برابر حساس‌تر از دهه اول انقلاب است زیرا امکانات و تجربه دشمن در دشمنی با ملت ایران ده‌ها برابر شده است و با سازماندهی و برنامه ریزی به جنگ نظام آمده اند.

وی افزود: عزم دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی جزم است و حتی خودشان را بر سر دو راهی مرگ و زندگی می بینند از این رو در انجام هر کاری خود داری نخواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه در طول 34 سال، انقلاب اسلامی روند صعودی خود را طی کرده و توطئه دشمنان بر ضد خودشان شده است گفت: شرق و غرب عالم در همه چیز با هم رقابت داشتند اما در نابودی انقلاب اسلامی با هم رفاقت می کردند ولی باز هم نتوانستند نظام را شکست دهند؛ همه امیدشان به رحلت امام بود اما باز هم موفق نشدند.

وی با بیان اینکه دشمن توانست در برخی ذهن‌ها اثر بگذارد و فتنه‌های 78 و 88 را ایجاد کند، اظهار داشت: اما به واسطه این توطئه‌ها هم نتوانستند به اهدافشان برسند و نفوذ نظام اسلامی و رهبری آن با حنگ‌های 33 روزه و 22 روزه و پیروزی حزب الله در منظقه بیشتر شد و همه می‌دانند که این جنگها در حقیقت جنگ اسرائیل با نظام اسلامی بود.

رحیمیان اسرائیل را نماد و نمود کلیت دشمنان اسلام در سراسر دنیا دانست و بیان داشت: اسرائیل در حالی از حزب الله شکست خورد که بعد از 40 سال گذشت از جنگ 6 روزه صدها برابر امکانات نظامی قوی تری داشت و 40 هزار نیرو را در مقابل 2 هزار نیروی حزب الله قرار داده بود.

وی با بیان اینکه آمریکا در عراق و لبنان و فلسطین و ... شکست خورد و برنده ایران بود ادامه داد: آنها خود را بر سر دو راهی مرگ و زندگی می بینند لذا باید برای سقوط نظام اسلامی کاری کارستان کنند که انتخابات 88 فرصت خوبی برای آنان بود و فتنه گران این بهانه را به آنها دادند.

بزرگترین شیطنت فتنه گران این بود که با تابلو خط امام به میدان آمدند

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه بزرگترین شیطنت فتنه گران به تبعیت از شیطان این بود که با تابلو خط امام به میدان آمدند افزود: یکی از آنها با تابلوی نخست وزیری دوران امام آمد که ذهنیت منفی هم از او در ذهن مردم وجود نداشت طبیعی بود مردم به او تمایل داشته باشند اما آنها که خود متقلب بزرگ بودند و می خواستند با تابلوی خط امام علیه نظام اقدام کنند نظام و رهبری را متهم به دیکتاتوری و تقلب می کردند.

وی با بیان اینکه در 9 دی ماه مردم فهمیدند که تقلب رمز آشوب بوده و خود فتنه گران متقلب هستند گفت: اگر آنطور که این افراد مدعی هستند انتخابات آزاد نیست اگر انتخابات در نظام اسلامی آزاد نبود آیا از وزارت کشور هاشمی رفسنجانی که دوم خردادی‌ها علیه او عناد داشتند خاتمی و از وزارت کشور خاتمی، احمدی نژاد بیرون می‌آمد.

امکان تقلب گسترده در ایران وجود ندارد

حجت الاسلام رحیمیان تصریح کرد: باید به مردم این اعتماد داده شود که آنقدر انتخابات در ایران سالم است که هیچ دولتی از هر جناحی که باشد امکان تقلب گسترده را ندارد همان طور که تاج زاده خودش به این موضوع اعتراف کرده بود.

وی با اشاره به نقش رهبری در مدیریت فتنه 88 اضافه کرد: برخی می گویند اگر امام بود چه کاری می کرد؛ ما برخورد امام با نهضت ملی، بنی صدر و سلمان رشدی و ... را دیده ایم؛ رهبری نیز همانند ایشان در مدیریت جزیان بنی صدر، این فتنه را مدیریت کرد، روز بعد از انتخابات در حالی که موسوی خود را رئیس جمهور می دانست و القاء تقلب کرده بود مشفقانه دعوت به قانون کرد، روز بعد او و بعد از آن نمایندگان نامزدها را پذیرفتند و حرفهای آنان را گوش کردند.

وی ادامه داد: در همین جلسات یکی از نمایندگان نامزدها با جسارت ایشان را متهم به حمایت از یکی از کاندیداها می‌کند که ایشان می‌فرمایند من شاخصه‌ها را اعلام کردم و هر کدام از نامزدها هم می‌گفتند این شاخصه‌ها به ما می‌خورد؛ اینها اصول انقلاب است و من بر سر این اصولی که دارم ایستاده‌ام.

هدف دشمن اصل نظام است

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید با بیان اینکه در کجای دنیا چنین رهبری با این سعه صدر و مشفق و مهربان دیده می شود اظهار داشت: عده ای با شعار احیاگران خط امام به میدان آمدند و مردم نیز بر اساس تکلیف به آنها رای داده و حتی بعد از انتخابات در تهران حضور میلیونی داشتند اما تدریجا مردم متوجه شدند که تقلب بهانه است و هدف دشمن اصل نظام است.

وی افزود: روز 9 دیماه همه کسانی که رای داده بودند به صورت خودجوش به خیابان آمدند؛ این روز محصول تدبیر عاقلانه و مدبرانه رهبری بود که چشمان مردم را باز کرد.

حجت الاسلام رحیمیان افزود: عده زیادی که در آشوبهای منتهی به 9 دی دستگیر شدند کسانی بودند که اصلا در انتخابات حضور نداشتند و سران فتنه و فتنه گران با حمایت از این افراد گناهی را مرتکب شدند که برای اسرائیل و آمریکا زمینه سازی کردند و بزرگترین فرصت نظام اسلامی را تبدیل به تهدید کردند تا دشمنان بتوانند به نظام طمع کنند.

9 دی نشان داد نظام اسلامی از کوه دماوند نیز قدرتمندتر است

وی با بیان اینکه همه باید مطیع ولایت باشند اضافه کرد: 9 دی معجزه الهی؛ پایانی برفتنه 88 و شروعی برای اینده ای پایدارتر برای نظام است؛ مردم در این روز ثابت کردند همان طور که  مجاهدان خلق دیروز را کنار زدند؛ مدعیان دروغین خط امام را پس می زنند و در آینده نیز اگر کسی ادعای ارتباط با امام زمان را داشته باشد آنها را شناسایی و کنار خواهند زد و این امتحان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: 9 دی نشان داد نظام اسلامی از کوه دماوند نیز قدرتمندتر است و هرقدر کلاس ملت ایران بالاتر رود امتحانات او نیز سخت تر خواهد شد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه اگر موسوی و کروبی رای می‌آورند چه اتفاقی می‌افتاد تصریح کرد: وقتی خاتمی رای آورد یکی از مسئولان نظام خدمت رهبری رفته و بحث ابطال را مطرح می‌کند ایشان چنان برخوردی با او می‌کنند که سالها بعد هم آن فرد از رهبری مکدر می‌شود؛ ایشان نظرشان رأی ملت و حضور گسترده مردم در انتخابات است.
نظرات بینندگان