کد خبر: ۸۹۶۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۰۹ - ۱۰ دی ۱۳۹۱

فرمانده اسرائیلی: این بار به قلب تهران می زنیم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روزنامه الحیات چاپ لندن نوشت: "امیر اشل" فرمانده نیروی هوایی اسرائیل، ایران را در ارتباط با انتقال سلاح به غزه، مورد تهدید مستقیم قرار داد.

به گزارش عصرایران، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل اظهار داشت: تل آویو امروز می تواند به هر طرفی که بخواهد به اسرائیل و امنیت آن آسیب بزند، ضربه شدیدی را وارد کند؛ ضربه ای که طنین آن همه خاورمیانه را در بر می گیرد.

اشل ادامه داد: نیروی هوایی اسرائیل در عملیات نظامی اخیر علیه غزه از نظر دفاع و حمله، با تمام قدرت فعالیت کرد. نیروی هوایی اسرائیل می تواند به هر آنچه بخواهد، برسد و عملیات بی سابقه ای را اجرا کند. این نیرو در عملیات غزه تنها بخش کوچکی از توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به انتقال سلاح از ایران به غزه افزود: به هیچ کس اجازه نمی دهیم به اسرائیل، آسیب بزند. بهتر است همه به یاد داشته باشند که میان غزه و تهران بیش از یک خط مستقیم وجود دارد.

روزنامه الحیات اضافه کرد: مقامات ارشد نظامی و امنیتی اسرائیل این اظهارات فرمانده نیروی هوایی اسرائیل و اشاره او به انتقال اسلحه از ایران به غزه را هشداری مستقیم به این کشور می دانند که حمله آینده برای منع انتقال سلاح به غزه، "قلب تهران" را هدف قرار خواهد داد.

اظهارات فرمانده نیروی هوایی اسرائیل درباره توانمندی های این رژیم در جنگ اخیر علیه غزه سخن می گوید که گروه های مقاومت فلسطینی توانستند در این جنگ با شلیک موشک هایی با برد 75 کیلومتر، برای نخستین بار در 20 سال گذشته شهرهای تل آویو و قدس را مورد هدف قرار داده و آژیرهای خطر در این دو شهر را به صدا درآورند.
نظرات بینندگان