کد خبر: ۸۹۶۹۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۳ - ۱۰ دی ۱۳۹۱

پیکر دختر قربانی تجاوز جنسی در هند سوزانده شد/ تصاویر

گزارش‌های پلیس هند حاکی از آن است که به طور متوسط هر ۱۸ ساعت یک مورد تجاوز در شهر دهلی گزارش می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


تابوت حامل پیکر زن ۲۳ ساله هندی که مورد تجاوز شش مرد قرار گرفته و سپس با میله‌ای آهنین مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود، به دهلی نو بازگردانده شد.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ یک سخنگوی پلیس هند گفت، یک هواپیمای اختصاصی دولت پیکر این قربانی را به هند منتقل کرده است. پزشکان یک بیمارستان تخصصی در سنگاپور نتوانسته بودند جان دختر را نجات دهند.

به گزارش خبرگزاری آلمان، مانموهان سینگ، نخست‌وزیر هند، و سونیا گاندی، رهبر حزب حاکم "کنگره"، به هنگام ورود پیکر قربانی در فرودگاه دهلی نو حضور داشتند. والدین و دو برادر قربانی، تابوت این دختر دانشجو را در هواپیمای "ایر ایندیا" مشایعت می‌کردند. آن‌ها تا آخرین لحظات حیات این زن در کنار او به سر برده بودند.به گزارش رادیوی دولتی "ایر"، پس از به جای آوردن آیین سوگواری در خانه‌ی قربانی، پیکر وی در محل سوزاندن اجساد خاکستر شد.

این قربانی در طول ۱۳ روزی که با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد، سه بار مورد جراحی قرار گرفت، اما سرانجام درگذشت. در این مدت خشمی توأم با احساس شرم سراسر هند را فراگرفته بود.

این دختر که دانشجوی پزشکی بود، در ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر) پس از سوار شدن به یک اتوبوس غیردولتی مورد حمله‌ی ۶ مسافر مست قرار می‌گیرد. این مردان، پسر همراه وی را به شدت کتک می‌زنند و یکی پس از دیگری به مدت یک ساعت به دختر تجاوز می‌کنند. در این کار، راننده هم با متجاوزان همدست و همراه بوده است. به گفته‌ی مقام‌های بیمارستان، متجاوزان از میله‌ی آهنی هم استفاده کرده‌اند.علیه این شش مرد متجاوز که در این میان دستگیر شده‌اند، کیفرخواست صادر شده و مجازات اعدام آن‌ها را تهدید می‌کند. گفته می‌شود، یکی از متجاوزان متواری است.

پیش از آن‌که دختر مجروح برای درمان به سنگاپور فرستاده شود، به پرسش‌های پلیس جنایی پاسخ داده است. اظهارات قربانی علیه متهمان به دادگاه ارائه خواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
lila
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۰
2
66
خدایا ریشه ی ظلم و ستم را در این دنیا بسوزان. حق این دختر بی چاره نبود که در شعله ها بسوزد، حق آن متجاوزین بی شرف و تمام متجاوزین در همه جای دنیاست که طعمه ی شعله ها شوند. قلبم از اندوه به درد آمد.
نظرات بینندگان