کد خبر: ۸۹۸۶۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۹ - ۱۱ دی ۱۳۹۱

جزئیات تردد خودروها طی دو روز آینده در تهران

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: برابر اعلام قبلی ساعات اجرای زوج و فرد در تهران از ساعت 6:30 تا 19 و طرح ترافیک از 6:30 تا 17:30 است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ جزئیات تردد خودروها طی دو روز آینده را در پایتخت اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ جمال بذرافشان با اشاره به مصوبات امروز کمیته هشدار آلودگی هوای تهران گفت: بر این اساس طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه طرح زوج و فرد از در منازل به مرحله اجرا گذاشته می‌شود که بر این اساس در روز سه‌شنبه خودروهایی که پلاک سمت راست آنها فرد است و روز چهارشنبه خودروهایی که پلاک سمت راست آنها زوج است تنها مجاز به تردد از در منازل تا داخل محدوده زوج و فرد هستند، اما اجازه تردد در محدوده طرح ترافیک را ندارند.

وی افزود: همچنین خودروهای دارای آرم طرح ترافیک منعی برای تردد نداشته و می‌توانند با هر پلاکی طی دو روز آینده در تمام سطح شهر و داخل محدوده طرح ترافیک تردد کنند.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: برابر اعلام قبلی ساعات اجرای زوج و فرد در تهران از ساعت 6:30 تا 19 و طرح ترافیک از 6:30 تا 17:30 است.

وی خاطرنشان کرد: بدیهی است پلیس با خودروهای غیرمجازی که در شهر تردد کنند برخورد کرده و نسبت به جریمه 200 هزار ریال به ازای هر یک ساعت تردد آنها اقدام می‌کند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ بذرافشان، جانشین رییس پلیس تهران همچنین در جلسه کمیته هشدار آلودگی هوای تهران گفت: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه پلیس با خودروهایی که طرح زوج و فرد را رعایت نکنند به شدت برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین برای کاهش غلظت آلاینده‌های هوا با خودروها و موتورسیکلت‌های دودزا و فاقد معاینه فنی نیز به شدت برخورد خواهد شد.

بذرافشان تصریح کرد: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه تردد کامیون‌ها و میکسرها در سطح شهر تهران در تمام طول شبانه‌روز ممنوع است و پلیس در صورت مشاهده برابر قانون نسبت به متوقف کردن آنها و اعمال جریمه اقدام می‌کند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
0
6
مگه در روزهای معمولی خودرو های فاقد ارم اجازه ورود به طرح ترافیک را دارند؟
فراز
|
CANADA
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
0
6
اگر کسی فهمید لطفا مرا راهنمایی کنند !!!!!!!!!!!! بلاخره چه شد؟
نظرات بینندگان