کد خبر: ۸۹۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۱۰ - ۱۲ دی ۱۳۹۱

جلوگیری از آتش‌سوزی 20 هزار لیتر بنزین در اتوبان بابایی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح عملیات بامدادی آتش نشان ها گفت: ماموران آتش نشانی از آتش سوزی 20 هزار لیتر بنزین جاری شده در سطح اتوبان جلوگیری کردند.

به گزارش انتخاب، جلال ملکی در گفتگو با مهر در خصوص عملیات صبحگاهی ماموران آتش نشانی در اتوبان بابایی اظهار داشت:ساعت 4:12 بامداد امروز پس از اعلام واژگونی تریلر حامل 20 هزار لیتر بنزین در اتوبان شهید بابایی روبروی دانشگاه امام حسین(ع) چهار ایستگاه به همراه دو خودرو فوماتیک، یک خودرو کف پاش، لودر و جرثقیل 50 تنی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: 20 هزار لیتر بنزین در اتوبان تخلیه شده بود و با توجه به سقوط دکل برق فشار قوی هر لحظه امکان آتش سوزی وسیع وجود داشت. آتش نشانان بلافاصله محل را غرق کف کردند تا از هرگونه آتش سوزی جلوگیری شود و سپس راننده را که در خودرو مبحوس بود خارج کردند.

به گفته ملکی، این عملیات در ساعت 7:58 دقیقه با بازگرداندن خودرو به حالت اولیه به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره اطفا حریق کارگاه چوب بری گفت: ساعت 21:38 شب گذشته حریق در کارگاه چوب بری به آتش نشانی اطلاع داده شد که بی درنگ ماموران 2 ایستگاه به همراه چهار تانکر آب به محل حادثه در شهرک صنعتی خاوران اعزام شدند.

وی افزود: حریق در دو سوله 200 متری رخ داده بود که با یکدیگر مرتبط بودند. ابتدا بالکن 100 متری این کارگاه که پر از چوب و محصولات چوبی بود آتش گرفت که با حضور ماموران از سرایت آتش جلوگیری شد. خوشبختانه این حادثه در ساعت 23:51 دقیقه بدون تلفات و مصدوم پایان یافت.
نظرات بینندگان