کد خبر: ۸۹۹۸۹
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۸ - ۱۲ دی ۱۳۹۱

اعتراض مردم درود به صحبت‌های رویانیان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر - مدیرعامل باشگاه گهر دورود با اشاره به اینکه بعد از بازی پرسپولیس در خصوص این اتفاقات اتفاقات اظهار نظر می‌کند، از ناراحتی مردم دورود نسبت به صحبت‌های محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس و تجمع آنها برابر فرمانداری خبر داد.

رضا آیت‌الله‌زاده در خصوص نشست امروز برای تعیین مالکیت باشگاه گهر دورود ضمن بیان مطلب فوق گفت: امروز نامه شرکت تعاونی ایثارگران را به دادستانی تحویل دادیم اما امیر عابدینی به علت نامساعد نبودن شرایط جوی نتوانسته است به تهران سفر کند، به همین دلیل قرار است فردا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.
 
وی با بیان اینکه بعضی‌ها دوست ندارند این انتقال صورت بگیرد، اضافه کرد: امیدواریم فردا مشکلی پیش نیامده و مالکیت باشگاه به شرکت تعاونی ایثارگران تحویل داده شود.
 
مدیرعامل باشگاه گهر در ادامه به اتفاقاتی که در برنامه شب گذشته 90 رخ داد، اشاره کرد و اظهار داشت: آقای رویانیان در این برنامه بارها اعلام کرد که من به تیم گهر پول داده‌ام، الان مردم دورود مقابل درب فرمانداری تجمع کرده و به این مسئله اعتراض کردند که چرا ایشان این صحبت‌ها را مطرح کرده و از من خواستند جواب رویانیان را بدهم.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه روز جمعه تیم گهر با پرسپولیس در تهران بازی دارد، نمی‌خواهم در خصوص این موضوع صحبت کنم اما بعد از بازی پرسپولیس در خصوص این اتفاقات اظهار نظر خواهم کرد.
 
آیت‌الله‌زاده با اشاره به اینکه امیدوار است تیمش همانند بازی رفت در ورزشگاه آزادی نتیجه خوبی را کسب کند، افزود: ایشان به مدیریت قبلی مبلغی را پرداخت کردند که اگر این اتفاق افتاده درست نیست، هر روز این مسئله را در مطبوعات مطرح کنند. ضمن اینکه مدیریت باشگاه گهر عوض شده و نباید به این مسائل بیش از اندازه دامن زد.
 
وی در مورد اعتراض مسئولان باشگاه راه‌آهن به صحبت‌های قرایی قائم مقام باشگاه گهر تاکید کرد: باید از مسئولان باشگاه راه‌آهن تشکر کنم که این راه سخت و طولانی را آمده و اذیت شدند. ضمن اینکه باید بگویم قرایی مدیر روابط عمومی باشگاه است و داود میرزایی قائم مقام باشگاه است. اگر سوء تفاهمی پیش آمده به عنوان مدیرعامل باشگاه از راه‌آهنی‌ها عذرخواهی می‌کنم.
 
مدیرعامل باشگاه گهر با اشاره به اینکه برگزاری نشست خبری به باشگاه گهر مربوط نمی‌شود، اضافه کرد: باید از گهر در دورود پذیرایی می‌کردیم اما آنها به خاطر شرایط موجود به بروجرد رفتند. من هم تاکید دارم مسئول باشگاه ما در خصوص آقای دایی درست صحبت نکرده اما در مجموع از همه آنها تشکر می‌کنم.
 
وی در خصوص صحبت‌های اخیر نادر فریاد شیران مربی این تیم در خصوص نداشتن لباس درست حسابی تصریح کرد: خدا شاهد است 12 میلیون تومان پول دادم و بهترین اورکت‌ها را برایشان خریده‌ام، تا تن‌شان کنند. ضمن اینکه این مسائل خانگی است و نباید به بیرون درز کند، متاسفانه تیم ما را هم از درون و هم از بیرون می‌کشند.
 
آیت‌الله‌زاده در پایان در خصوص اینکه پس از پیروزی مقابل راه‌آهن امیدوار به بقای این تیم در لیگ برتر هستید، گفت: از اول هم امیدوار بودیم زیرا به این جوانان اعتقاد داشتیم. تیم ما از پتانسیل جوانی بالایی برخوردار است و مهم این بود که آنها با هم هماهنگ شوند که الان خوشبختانه این مسئله صورت گرفته است.
نظرات بینندگان