arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۹۱۱۴۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۲۱ - ۲۰ دی ۱۳۹۱

نظر اخضر ابراهیمی درمورد طرح بشار اسد

اخضر ابراهیمی فرستاده سازمان ملل در سوریه سخنرانی بشار اسد رئیس جمهور سوریه را «فرصتی گمشده» برای پایان دادن به بحران سوریه دانست. وی تاکید کرد که این طرح بهتر از طرح‌های شکست خورده قبلی نبود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 فرستاده سازمان ملل در سوریه با در پیش گرفتن موضع غرب در قبال طرح اخیر بشار اسد، این طرح را تکرار طرح‌های شکست‌خورده قبلی دانست.

به گزارش فارس، اخضر ابراهیمی فرستاده سازمان ملل در سوریه سخنرانی بشار اسد رئیس جمهور سوریه را «فرصتی گمشده» برای پایان دادن به بحران سوریه دانست. وی تاکید کرد که این طرح بهتر از طرح‌های شکست خورده قبلی نبود.

ابراهیمی که در گفتگو با شبکه خبری بی بی سی شرکت کرده بود، با در پیش گرفتن موضع غرب در قبال حل بحران در سوریه مدعی شد که این طرح تفاوتی با گذشته نداشت و شاید یک جانبه تر از قبل هم بود.

ابراهیمی ابراز داشت که زمانی که اصلاحات با سعه صدر مقامات بالا به مردم بخشیده می شد، به سر آمده و مردم می‌خواهند که در مورد نحوه حاکمیت بر خورد تصمیم بگیرند و خودشان آینده خود را رقم بزنند.

وی همچنین گفت که سوری ها معتقدند که مدت 40 سالی که خانواده اسد در سوریه حکمرانی کرده، بسیار طولانی است و تغییر موجود در این کشور باید واقعی باشد.
نظرات بینندگان