arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۹۱۲۵۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۹ - ۲۱ دی ۱۳۹۱

طائب: امیدوارم افرادی که قابل هدایت نیستند زودتر به دیار باقی بپیوندند

مردم به برکت خون شهدا و نصیحت آنان آمادگی کامل برای مقابله با استکبار و دشمنی‌ها را دارند. امیدوارم خداوند کسانی را که قابل هدایت هستند را هدایت کند و از طرف دیگر افرادی که قابل هدایت نیستند آتش دوزخ بر آنها کمتر شود و هرچه زودتر به دیار باقی بپیوندند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار گفت: تمام افتخارات و پیروزی‌ها به برکت خون شهدا و پیروی از ولایت است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام مهدی طائب بعد از ظهر امروز در نخستین یادواره شهدای عرصه گمنامی سپاه فجر استان فارس اظهار داشت: تمام افتخارات و پیروزی‌ها به برکت خون شهدا و پیروی از ولایت است که باید این راه ادامه داشته باشد.

رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار با بیان اینکه قطار انقلاب در حرکت است، ابراز داشت: هر کس بخواهد از قطار انقلاب پیاده شود ضرری به این حرکت وارد نمی‌کند بلکه خودش متضرر می‌شود.

وی با اشاره به تحریم‌ها و عدم تاثیرگذاری آن بر مردم بیان کرد: مردم به سختی‌ها و تحریم‌ها عادت کرده‌اند، از همان اول انقلاب همگی می‌دانستیم که باید مبارزه کنیم و در مقابل دشمنان در هیچ زمانی کوتاه نیاییم.

طائب افزود: مردم به برکت خون شهدا و نصیحت آنان آمادگی کامل برای مقابله با استکبار و دشمنی‌ها را دارند.

وی تصریح کرد: امیدوارم خداوند کسانی را که قابل هدایت هستند را هدایت کند و از طرف دیگر افرادی که قابل هدایت نیستند آتش دوزخ بر آنها کمتر شود و هرچه زودتر به دیار باقی بپیوندند.

رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار اضافه کرد: وجود چنین افرادی در این کشور بد نیست چراکه کارهایی می‌کنند که درجات خوبان افزایش می‌یابد.

وی گفت: سخنان برخی در مورد انتخابات آزاد باعث می‌شود که مقام معظم رهبری برای ما سخنرانی کنند و ما از فرمایشات ایشان بهترین استفاده‌ها را ببریم.

طائب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازگشت افتخارآمیز 48 زائر ایرانی به کشور ابراز داشت: دشمنان بر این دسیسه هستند که 75 میلیون ملت ما را به اسارت بگیرند اما خداوند به آنها به گونه‌ای نشان داد که همین 48 نفر ایرانی را آزاد کنند.

وی تصریح کرد: اینکه برخی بگویند در قضیه سوریه باید به گونه‌ای دیگر رفتار شود نشان از نفهمی آنها دارد که بهتر است چنین افرادی سکوت کرده و چیزی نگویند.

رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار گفت: اوضاع استکبار امروز به‌هم پیچیده و موقع آن است که به خط بزنیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱۲
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
0
55
ما هم دعا میکنیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
0
57
اگه همه آنهایی که قابل هدایت نیستند زودتر به دیار باقی بروند ما هم دعا می کنیم که اینگونه شود.
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
0
50
الهی آمین !!!!
نظرات بینندگان