کد خبر: ۱۱۲۲۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۲۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲

درخواست تماشاگران استقلال: عشق فقط یک کلام، قلعه‌نویی سلطان جام

،تیم استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود برای دیدار مقابل الشباب امارات امروز (دوشنبه) از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب ورزشی،‌ تیم استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود برای دیدار مقابل الشباب امارات امروز (دوشنبه) از ساعت 17:30 در زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد. با توجه به اینکه آخرین تمرینات استقلال در این فصل برگزار می‌شود، تعداد زیادی از طرفداران این تیم که در بین آنها بانوان هم دیده می‌شدند پشت در مجموعه ورزشی آزادی حضور پیدا کرده بودند اما از ورود بانوان جلوگیری شد و بقیه به داخل مجموعه هدایت شدند.

 * در ابتدای تمرین امروز دوربین‌های تلویزیونی برای مصاحبه با بازیکنان آغاز به کار کردند اما مجددا بازیکنانی مثل فرهاد مجیدی و کیانوش رحمتی مثل چند روز پیش با آنها شوخی کرده و توپ‌ها را به سمت بازیکنان استقلال می‌زدند که البته این موضوع زیاد طول نکشید.

 * فرهاد مجیدی با مجید صالح دقایقی هم کلام شد، سپس امیر قلعه‌نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و آخرین توصیه‌ها را به بازیکنان برای دیدار با الشباب انجام داد.

 * امیر قلعه‌نویی که با لباس ورزشی به محل تمرین آمده بود، در ابتدای کارهای گروهی پا به توپ شد و به فرزند حسن اشجاری که درون دروازه ایستاده بود پنالتی می‌زد. وی سپس به جمع بازیکنان اضافه شد و برای دقایقی با آنها هم تمرین کرد.

 * هنوز دقایقی از تمرین آبی‌پوشان نگذشته بود که حنیف عمران‌زاده و کیانوش رحمتی به صورت جدی با همدیگر کشتی گرفتند که عمران‌زاده در حضور بازیکنان رحمتی را ضربه فنی کرد. او حتی اجازه نمی‌داد رحمتی از جایش بلند شود.

 *‌ایمان موسوی بعد از 15 دقیقه از تمرین ورزشگاه را ترک کرد. موسوی اعلام کرد به دلیل سرماخوردگی شدید و گلودرد قادر به ادامه تمرین نیست.

 * هواداران تیم استقلال که تعدادشان نزدیک به 100 نفر بود با آوردن یک بنر بزرگ امیر قلعه‌نویی را باز هم حمایت کردند. روی این بنر نوشته شده بود «عشق فقط یک کلام، قلعه‌نویی سلطان جام»
* مطابق معمول روزهای گذشته منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، مهدی فنونی‌زاده و دین‌محمدی نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان بودند.

 * طرفداران تیم استقلال و تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا علی دایی سرمربی پرسپولیس شده است، سؤالاتی را می‌پرسیدند و می‌گفتند مگر او با راه‌آهن قرارداد نبست. محور دیگر صحبت‌های طرفداران تیم استقلال دعوت نشدن رحمتی به تیم ملی بود. آنها از رحمتی می‌پرسیدند که در استقلال می‌ماند یا نه و چرا کی‌روش او را دعوت نمی‌کند که دروازه‌بان استقلال پاسخی به این صحبت‌ها نداد.

 * فرهاد مجیدی بعد از گذشت یک ساعت از تمرین راهی رختکن شد و ماساژ گرفت.

 * آرزه کاماچو بازیکن بولیویایی استقلال به هنگام کارهای تاکتیکی بازیکنان تنها به دویدن دور زمین پرداخته و کارهای اختصاصی را انجام می‌داد.

 * دویدن در دور زمین، کارهای ترکیبی 5 و 6 نفره، آقا وسط و پاس‌های تک ضرب به کناره‌های زمین برای ارسال هافبک‌ها روی درواز‌ه‌ها و همچنین فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم سبز و آبی اصلی‌ترین برنامه‌های آبی‌پوشان را تشکیل می‌داد.
فارس

نظرات بینندگان