کد خبر: ۱۴۵۳۷۰
تعداد نظرات: ۴۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۹ - ۲۷ دی ۱۳۹۲

سرانجام کفران نعمت ضرغامی و اعتراف به نداشتن مدیران کارآمد!

از همان روزی که پایان سریال یک مشت پر عقاب به اختیار کارگردان به پایان نرسید، همان روزی که یامین پور حرف های جریان انحرافی را روی آنتن تلویزیون می گفت و به خرج امام و رهبر انقلاب به مردم توهین می کرد، همان روزی که جشن یک کاندیدای ریاست جمهوری در میدان ولی عصر تهران خلاف مقررات صداوسیما پخش زنده شد، همان زمانی که نماینده مجلس یکی از بستگانش را با استخدام رسمی گزارشگر ورزشی شبکه خبر کرد در حالی که هیچ سابقه ای نداشت، باید..
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در حالی که صداوسیما سعی دارد به هر بهانه رابطه شکر آب میان خودش و اهل فرهنگ را سر و سامان دهد و اندکی با چاشنی کار کردن، چهره ها را به مراسم های خود بکشاند، اما رئیس این سازمان در جشنواره جام جم، آن قدر صحبتش طولانی شد که سرانجام راز ناتوانی صداوسیما را آشکار کرد!

به گزارش سرویس فرهنگی آینده آنلاین، عزت الله ضرغامی در بخشی از صحبت های طولانی خود، تاکید کرد که امروز در کشور 20 وزیر کشور داریم، ولی مدیر فیلم و سریال در تلویزیون نداریم! امروز برای بعضی پست ها جز چند نفر کسی را نداریم و بعضی از مدیران ما افرادی هستند که نمی توان برای آنها جایگزین پیدا کرد!

گفته های حیرت انگیز و اعتراف گونه ضرغامی که حکایت از قحط الرجال دردناک داشت را اگر به کاهش وحشتناک بینندگان تلویزیونی در 5 سال اخیر و رشد قارچ گونه مخاطبان شبکه های ماهواره ای اضافه کنیم، شاید به چشم یک بیننده یا مخاطب ساده رسانه هم بتوان نتیجه گیری کرد که خانه از کجا ویران شده است.

شاید حیرت انگیز باشد که روزگاری صداوسیما بزرگترین فرایند تولید مدیران موفق فرهنگی در بدنه خودش براساس سلسله مراتب، تجربه و تخصص بود و بهترین مدیران فرهنگی، تلویزیونی و سینمایی از میان مدیران آن انتخاب می شدند. اما حالا به ظن جناب ضرغامی و اعتراف تاریخی ایشان، حتی توان پیدا کردن مدیر برای گروه های فیلم و سریال خودشان را هم ندارند.

چطور است که بیش از 20 شرکت جوان با مدیران جوان خود چرخه تولید شبکه خانگی را گرم کرده و این کار را سودآور و اقتصادی کرده اند، اما صداوسیما با بودجه بیت المال و اختیارات وسیع تر از انجام آن و جذب مردم عاجز است؟!

در این میان باید به دو نوع رفتار مدیریتی ضرغامی و انتصاب هایش در صداوسیما نگاه جدی کرد:
1. سلیقه های شخصی اعمال شده
2. شاخص بندی انتخاب افراد برای مدیریت ها

در بخش نخست باید از آقای ضرغامی پرسید، کسی نیست که برای گروه های مختلف شما مدیریت کند یا وقتی شما سنگ بنای تعیین چگونگی پایان سریال ها را گذاشتید، دیگر بزرگان از کار کردن با سیمای شما انصراف دادند، چه رسد به مدیریت کردن برای آن!

آیا زمانی که اختیار عمل از مدیران گرفته می شود و البته افرادی هستند در حد ماشین امضاء، جلسه رفتن و نظر مثبت دادن به ایده ها شما، می توانید متوجه شوید که چند درصد آدم هایی که دیگر برای شما کار نمی کنند، با همان جامعه 70 درصدی بینندگان ماهواره در ارتباط هستند؟

وقتی شما رسانه دولتی با بودجه بیت المال را سندان تصور کرده و با خبرهای کج و معوج و تحلیل های شخصی و تسویه حساب های بچه گانه با رقبای سیاسی خودتان به جای اطلاع رسانی شفاف؛ مردم را از این دانشگاه فرهنگی به تعبیر امام و رهبر انقلاب رانده اید، چه توقعی دارید که نخبگان و شایستگان جامعه حاضر باشند در این جریان کدر شریک شوند؟

اما در بخش دوم که مهمترین دلیل ضربه خوردن ضرغامی در سال های اخیر است، بی گمان رشد پارتی بازی، فامیل بازی و رانت خواری چهره های مختلف برای ورود آقازادگان و خانم زادگان به پست های مدیریتی، مشاوره، تهیه کنندگی، سردبیری، خبرنگاری و دفاتر خارج از کشور است.

خود جناب ضرغامی بهتر از هر کسی می داند که چند درصد کارمندان خاص، مدیران، تهیه کنندگان گران قیمت و سازنده سریال های ویژه و عناصر تصمیم گیرنده در جریان های خبری و دفاتر خارجی این سازمان از سه اصل پ.ف.ر استفاده نکرده اند؟

تنها برای یک نمونه از ایشان باید پرسید، دختر آقای مظفر، این روزها در کدام نقطه از جهان روزگار می گذرانند و آیا با صداوسیما ارتباطی دارند یا خیر؟

از سوی دیگر اشتباهات بزرگی مانند کانالیزه کردن استخدام های مدیریتی صداوسیما به دانشگاه امام صادق و تاکید به ورود به دوره تهیه کنندگی از مرکز قم، دور شدن این سازمان بزرگ از شکل و فکر جامعه امروزی را موجب شده تا تفکر آکواریومی عجیبی بر این سازمان چیره شود و توهم دشمن تراشی خاصی از ورود چهره های جوان، نخبه و شایسته در قالب ابزار برنده ای مانند گزینش، حراست و نداشتن تجربه رسانه جلوگیری کند.

این جریان تلخ را وقتی به جزیره جزیره شدن این سازمان و سهم خواهی های مختلف از هر جزیره تقسیم کنید، آن گاه متوجه می شوید که سالهاست ضرغامی بالای سر جسدی نشسته و حس مدیریتش را دارد که خیلی وقت است شیون برای آن تاثیر ندارد، جز روح میسیحایی یا معجزه تاریخی!
بدون توجه به این دو شاخص، از عملکرد و رفتار ضرغامی و مدیرانش هم می توان فهمید که چرا در کوچه بن بست مدیریتی گیر کرده اند.

برای نمونه چهارشنبه شب مراسم جشنواره در شرایطی چند صد میلیون خرج داشته که بسیاری از فعالان آبرو دار صداوسیما روی به شغل های پست و روزمره آورده اند.

ابوالقاسم طالبی چهره ای که سابقه غیر فرهنگی اش بر تلاش های امروزی اش غلبه دارد، در ردیف یک میهمانان ویژه می نشیند، اما موفق ترین کارگردان سریال های مذهبی و تاریخی کشور باید روی صندلی عاریه پشت سر آقای ضرغامی باشد!

مشخص نیست میرباقری چوب بی اعتمادی به همان مدیران ناکارآمد فیلم و سریال تلویزیون را خورده که سریال طنز و پر فروشش را به پیشخوان سوپرمارکت ها برده یا عمدی برای تحقیر این چهره ارزشمند در کار بود؟

وقتی اجرای این مراسم مهم به مجری محروم شده دست به عصایی مانند احسان علیخانی سپرده می شود و او هم به قول مهران مدیری از هیچ پاچه خاری برای ضرغامی و آقای دکتر (دارابی) دریغ نمی کند، می توان ژست های شایسته سالارانه را باور کرد، در حالی که همین مراسم را می توانستند به علی اکبر عبدالرشیدی، رضا امیراحمدی، محمدرضا شهیدی فر، امیر جوشقانی و چندین چهره باتجربه و توانمند دیگر بسپرند تا هم اعتبار و شخصیت مراسم با تکه کنایه های مجری از بین نرود و هم اینکه تماشاگران هم در میانه راه احساس خاصی را درک نکرده و در حین اعلام نام برگزیدگان سوت بلبلی بزنند!

وقتی بهترین های دکور و طراحی صحنه این کشور با تلویزیون همکاری نمی کنند و عده ای به دلیل کثرت ارتباطات و هزینه های حیرت انگیز روی پروژه ها چمبره زده اند، باید هم چراغ پارکی دکور در حین اجرای این مراسم روی زمین سقوط کند و مراسم را با چالش 5 دقیقه ای و آبروریزی مدیریتی در اجرای آن مواجه شود.
اگر آقای ضرغامی بازهم از خانواده شهدا و دفاع مقدس مایه نمی گذارد، به این موضوع دقت کند چرا در این جشنواره چهره های وابسته به رئیس جمهور قبلی، جوان های یک شبه رشد یافته دوره ایشان هیچ ارزشی برای او قائل نشدند؟!

وحید یامین پور را  که در آستانه 30 سالگی و البته با رانت سیاسی روی آنتن آوردید، دست آخر چه حرف هایی را بار مدیران صداوسیما و خودش شما کرد و رفت پی تجارتش!

دو غایب جوان و احمدی نژادی دیگر چرا ارزشی برای خدمات شما به بند ف.پ.ر جذب کننده آنها قائل نشدند و بر همین اساس محمود احمدی افزادی که در دوره شما جایگاه ویژه ای یافت و حسین رنجبران که با حمایت های دولتی با سن بسیار کم و تجربه اندک مشهور شد، دست کم برای حرمت نمکدان از آمدن به این مراسم امتناع کردند.

آیا نیامدن نماینده حجت الاسلام قرائتی هم تصادفی بود و یا رفتن خانواده و مادران شهدا از مجلسی که مشخص بود آنها را برای تایید می خواهد نه بزرگداشت!

جناب ضرغامی اگر اندکی به اصول پنجم دین یعنی معاد دقت کنند، از همان روزی که پایان سریال یک مشت پر عقاب به اختیار کارگردان به پایان نرسید، همان روزی که یامین پور حرف های گروه و سیاسی خاصی که بعدها جریان انحرافی شد را روی آنتن تلویزیون می گفت و به خرج امام و رهبر انقلاب به مردم توهین می کرد، همان روزی که جشن یک کاندیدای ریاست جمهوری در میدان ولی عصر تهران خلاف مقررات قانون انتخابات و قوانین سازمان صداوسیما پخش زنده شد، همان زمانی که نماینده محترم مجلس یکی از بستگان خودش را با استخدام رسمی گزارشگر ورزشی شبکه خبر کرد در حالی که ایشان هیچ سابقه ای نداشت، همان زمانی که داماد یکی از شهدای مشهور نظام بخش فنی این سازمان و حوزه ماهواره را به بحران برد و همان زمان که بهترین مدیر رادیو در این 30 سال را به خاطر آزردگی خاطر آقای احمدی نژاد از نقد صریحش برکنار کردید، باید فکر روزی را می کردند که مثل حالا تنها و ناتوان و بدون حمایت از هر سو با بدهی نجومی میلیاردی که در تاریخ صداوسیما بی سابقه است، پایان دردناکی برای سریال 10 ساله خودتان رقم بزنند، همان پایانی که جشنواره ای را با این همه خرج به هیچ انگاشته و گویی مردم ایران آن را ندیده اند.

تحقیق کنید چند ایرانی اختتامیه چهارشنبه شب و صحبت های شما را از شبکه سه دیدند؟!  
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴۲
در انتظار بررسی: ۴۳
غیر قابل انتشار: ۱۷
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
2
80
خلایق هرچه لایق!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
3
60
باورم نمی شه می توان از این نقدهای اساسی رو هم نوشت و منتشر کرد. البته یه کم تند است اما به نظرم ضروری است. فلفل نیز طعم تندی دارد اما گاه غوغا می کند...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
2
44
شاید حتی خانواده های حضار محترم نیز توان نگاه کردن نداشته اند
یک ایرانی وطن پرست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
27
من که ندیدم.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
37
ووقتی افراد کم سواد ی مانند ع. ف. فقط به واسطه رانت و...تهیه کننده وداور سریالهای تاریخی می شوند باید فاتحه صدا وسیما را خواندالبته چند سالی است که مردم این کار را کرده اند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
34
احسنت حرف دل ما کارمندان و مدیران رو زدید آفرین
بی نام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
35
آنقدر ... که برای اینکه مردم را پای اختتامیه بنشانند.مرتبا زیر نویس می کردند مجموعه آوای باران این ساعت .آن ساعت پخش می شود وآخرش هم پخش نشد
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
29
شاید 5% مردم اونم بیشتر خبرگزاریها بودن چون برای تهیه خبر مجبورن سخنرانی ضرغامی و برنامه غیرمردمیشو ببینن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
31
درود بر نویسنده این مطالب خوب ، مستدل ، زیبا و محترمانه کاش درس عبرتی باشد حداقل برای مدیر بعدی صداو سیما
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
27
انصافا نقد خوبی بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
22
احسنت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
25
آنقدر که بخشهای مختلف خبری مراسم ضرغامی با هنرمندان را پوشش داد؛ به اندازه یک سوم آن به همایش رئیس جمهور و هنرمندان پرداخته نشد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
27
واقعا ضرغامی چه گل به خودی زد تو این سخنرانی طولانی، به جز صدا و سیما که به صورت انحصاری در کشور فعال هست مگر کس دیگری میبایست مدیران تلوزیونی تربیت کند؟
علیرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
0
21
احسنت به صدق گفتارتان.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
31
وجالبه که خودش هم این قدر دانش بالایی داشته که دیروز در خبرها سوتی داده بود اون هم با تکرا که گفته بود فقه پویا نمایی وفقه سنتی
این آقا رئیس رادیو تلویزیونه ولی هنوز نمی دونه که فقه پویا است نه فقه پویا نمایی
پویانمایی یعنی انیمیشن بنده خدا رئیس صداوسیمای ملی!!!!
سید مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
29
0
شما از صداو سیما دلگیری که به حق هم هست چرا به احسان علیخانی گیر میدی از داود میر باقری هم تجلیل شد...
Moheb
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
14
احســـــــــــــــــــــــــــــــــــنت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
2
30
ارزش سخنرانی ضرغامی درست مانند زمانی بود که احمدی نژاد با آمار های بی سروته مردم را سر کار میگذاشت و دائما شعار مدینه فاضله را میداد حال آنکه واقعیت چیز دیگری بود امروز مخاطبان صدا و سیما کسی جز خود ضرغامی و خانوتده اش نیست و تا زمانیکه مدیریت این سازمان حساس بدست امثال ایشان باشد مخاطبان شبکه های برون مرزی بیشتر و بیشتر خواهند بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
2
29
باره ها عرض کرده ایم درمدیریت جناب ضرغامی رسانه ما میلی است نه ملی ورمز فرار مخاطبان هم همین است
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۷
1
24
کسی که این متن را نوشته کاملن به وضعیت صدا و سیما آگاه بوده و باید گفت جانا سخن از زبان ما گفتی و عاقبتت به خیر.
بهلول
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
27
دست مریزاد انتخاب! دست مریزاد!
آنچه خوبان همه گفتند تو تنها گفتی!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
19
در صدا وسیمای ما کفران نعمت بیداد میکند همانطور که نوشتید بزرگان زیادی در این جشن شرکت نداشتند در عرصه های گوناگون آیا در عرصه طنز پربیننده ترین سریالهای این چندسال شب های برره و متهم گریخت نبودند؟ پس مهران مدیری و رضا عطاران کجا بودند؟ در بخش مجری اجتماعی محمد سلوکی با شخصیت کجا بود؟ در بخش مجری ورزشی بهزاد کاویانی با وقار و جنتلمن و مسلط کجا بود؟ آیا ژیلا صادقی بهتر از ندا ملکی نبود؟ آیا جای محمد رضا حسینیان خالی نبود سرمایه سوزی تا کجا؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
17
احسنت بر نويسنده مقاله،حرف اصلي مردم را زديد،
اىن قسمت اقاي طالبي را خيلي خوب اومدين ،ماكه سريالي از اين اقاا تاحالا نديديم ومتوجه نشديم ... ايشان ،اونجا چه كار ميكرد؟؟؟!!
کاربر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
20
4
از کی تا حالا احسان علیخانی محروم شده؟! با اینکه دل خوشی از ضرغامی ندارم اما چندان هم با این مقاله موافق نیستم!
تهیه کننده ارشد صدا وسیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
19
درود بر شرف شما که ازاین دریای بیکران ستم بر کارمندان متخصص وکارامدصدا وسیما گوشه ای را شما بیان کردید ، کاش روزی می رسید که جناب ضرغامی ومدیران ... در همین صداوسیما روبروی مردم پاسخگوی چگونگی نابودی چندین ساله بنیان تخصصی ترین رکن فرهنگ سازی را به مردم بدهند تا مردم بدانند علت توجه مردم به شبکه های ماهواره ای تنها وتنها مدیریت محفلی در صدا وسیما بوده وهست .
داوید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
12
عالی بود!
وحید چاووش
|
UNITED STATES
|
۰۶:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
15
جانا سخن از زبان ما میگویی.
وحید چاووش- تهیه کننده وکارگردان مستندساز
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
8
فکرکنم خودشون و خانواده های به مجلس دعوت شده
بی نام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
13
دست شما درد نکنه ... این مقاله ها باید با وسعت بیشتری انتشار یابد ...
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
16
مگرصدا وسیمای ضرغامی بیننده هم دارد ؟؟؟؟؟!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
10
ما که ندیدیم
ناشناس
|
CANADA
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
16
براش فرق نمیکنه کسی دید یا ندید ! کمیسیونش رو خوش است
سید محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
16
سلام
من ماهواره ندارم ولی وقتی این برنامه شروع شد سریعا به کانالهای دیگر رجوع کردم .
بهمن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
12
تحلیل بسیار دقیق و البته بخش کوچکی از نارساییها و فجایع مدیریتی این سازمان بزرگ بود ، حرف دل بسیاری از مردم را گفتید و به قول ریاست محترم جمهور به امید روزی که رسانه میلی به رسانه ملی تبدیل شود .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
10
خداوند از سر تقصیر مقصران نگذرد
موسوی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
13
اتفاقا ما تا دیدیم سرع عوض کردیم اونایی هم که چند دقیقه دیدن بنده های خدا فکر میکردن میخواد باران پخش بشه
امیررضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
2
16
از زمانی که شبکه خبر هر روز صبح در یک برنامه زنده به دست چند جوان افتاده که مثلا"به جای بررسی اخبار مطبوعات هر طور که دلشان می خواهد و البته کاملا" مطابق نظرات روزنامه کیهان اخبار رسانه ها را تحلیل می کنند از هر چه برنامه ی خبری صدا و سیماست بیزار شدم . این مرکز تحقیقات صدا و سیما واقعا" اجازه دارد نظر مخاطبان را به آقای رییس منعکس کند . اصلا" وقتی روزنامه کیهان داریم ،وجود اخبار صدا و سیما چه معنی دارد؟
موسی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
18
گفته های حیرت انگیز و اعتراف گونه ضرغامی که حکایت از قحط الرجال دردناک داشت را اگر به کاهش وحشتناک بینندگان تلویزیونی در 5 سال اخیر و رشد قارچ گونه مخاطبان شبکه های ماهواره ای اضافه کنیم، شاید به چشم یک بیننده یا مخاطب ساده رسانه هم بتوان نتیجه گیری کرد که خانه از کجا ویران شده است.
انقد کسل کننده هست که یه ربع هم نمیشه پای تلویزیون نشست!!! ضرغامی چرا از مشورت و نظرهای مختلف استفاده نمیکنه؟ این هم نکته عقلیه و هم شرعی!!! مبنای ایشان بر چه اساسیه؟؟؟
hasani
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
18
کاملا درسته. ... بجای پخش سریال باران این مراسم را پخش کردند ومرتب زیرنویس می کردند سریال بعد از جشنواره ساعت 22:20 پخش میشه من ساعت 23:30 زدم کانال 3 دیدم هنوز جشنواره ... ادامه داره تازه آقا احسان علیخانی داشت میگفت 2 قسمت دیگه مانده؟!؟!؟! مردم را فریب می دند که جشنوارشون رو به خورد ما بدند.آخر هم سریال پخش نکردند. یعنی از اولش هم می دانستند سریال پخش نمیشه ولی به مردم نگفتند این یعنی توهین به شعور مخاطب ....
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
15
شما از چه صحبت می کنید کدام جشنواره کدام صداو سیما کدام برنامه.مگر کسی هم تلویزیون نگاه می کند. ...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
14
جالب است که عده ای هم بخاطر سریال آوای باران شبکه را می دیدند و علیرغم اینکه می دانستند تا ساعت ژایانی شب برنامه ادامه دارد زیر نویس می شد سریال آوای باران ژس از برنامه - این صداقت ما را کشت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۸
1
18
واقعا زیبا بود سایت انتخاب عزیز ایشان همان تفکر پایداری و افراطی است و انتظاری بیشتر از این نباید داشت
نظرات بینندگان