arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۴۸۷۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۶ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

قلعه نویی: از صالحی عذر می‌خواهم/ می خواهیم استقلال گونه بازی کنیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی استقلال با تمجدید از شاگردانش می‌گوید آن‌ها برای چهار بازی پیش روی در لیگ برتر همدل شده‌اند و نمایش استقلال گونه در این بازی‌ها ارائه خواهند داد.

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران ابتدا نسبت به اتفاق رخ داده بازی تیمش و سایپا که توهین به داور آن دیدار بود صحبت کرد و گفت: من می خواهم یک عذرخواهی از داور بازی‌مان با سایپا بکنم من آن صحنه را ندیده‌ام و نمی دانم چه اتفاقی رخ داده اما اعتقاد دارم جامعه داوری ما پاک هستند واز قشر زحمت کش محسوب می شوند اگر چیزی شده که آقای صالحی آن را توهین می داند من از این بابت عذرخواهی می کنم.

وی درا دامه با اشاره به بازی تیمش و ملوان عنوان کرد: ملوانی‌ها بسیار تیم با برنامه‌ای هستند آن‌ها مربی بزرگ و بازیکنان جوان و شایسته زیادی دارند این بازی شرایط خاصی دارد اما اردوی خوبی داشتیم و در کیش خیلی از مسوولان آنجا و مردم لطف زیادی به ما داشتند. حتی پیش خودم گفتم ای کاش فینال جام حذفی یا برخی بازی‌های تیم ملی در کیش برگزار می‌شد از وقتی آقای جلالی به آنجا رفته تحولی در ساختار ورزشی این جزیره اتفاق افتاده است و شرایط مناسب چمن آنجا باعث شد تمرینات خوبی را دنبال کنیم و به آمادگی برسیم.

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا او هم قبول دارد که استقلال بعد از مدت‌ها برابر سایپا نمایش بسیار بهتری نسبت به قبل ارائه داده است، اظهار کرد: من اعتقاد دارم ما هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده ایم و این درحالی است که فصل در حال تمام شدن است اما در مدت اخیر تعصب و عرق بازیکنانمان بیشتر از قبل شده و همه همدل شده‌اند تا چهار بازی پیش روی در لیگ برتر و رقابت‌های آسیایی را استقلال گونه بازی کند نمایش ما در برابر سایپا از همین ناشی بود و فراموش نکنید آن تیم هم بسیار با برنامه و حساب شده بود.

او در پاسخ به این سوال که برای بازی با ملوان تیمش چه محروم و مصدومی دارد اظهار کرد: تیموریان محروم است و خسرو حیدری احتمال 99 درصد نمی رسد.

قلعه‌نویی در پایان در پاسخ به این سوال که برخی از هواداران استقلال زمانی که بازی این تیم ملوان می رسد به یاد آن سالی می افتند که آبی پوشان قهرمانی را در انزلی از دست داده‌اند آیا استقلال به تلافی این شسکت در روز چهارشنبه خواهد بود یا خیر؟ گفت: من اعتقاد دارم هر چهار بازی پیش روی ما بسیار سخت است ما باید قشنگی های ورزش را ببینیم این چیزی است که در تمام دنیا رخ می دهد باید به آینده نگاه کرد و نباید به دنبال انتقال و تلافی بود. در دنیا می بینید که چه فینال های بزرگ اتفاق می افتد اما در پایان آن فینال دو مربی با هم دست می دهند و هیچ ناراحتی وجود ندارد. البته درایران این گونه نیست من اعتقاد دارم این سوالات و صحبت ها کمکی به فوتبال ما نمی کند و من فراموش نکنید که فوتبال در دنیا شکل دیگری دارد. فیفا شعار فیر پلی در دستور کار قرار داده و من فکر میکنم که بهتر است فوتبال به این سمت هدایت دهیم ودر ادامه هم با ایجاد زیرساخت‌های ورزشی و چمن برای ورزشگاه‌ها به فوتبالمان توسعه دهیم.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان