arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۶۶۶۸۲
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۲۰ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۳

احمد خاتمی: وظیفه داریم برای راهی شدن هم نوعانمان به بهشت راه را هموار سازیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 امام جمعه موقت تهران گفت: همگی ما وظیفه داریم برای راهی شدن هم نوعانمان به بهشت راه را هموار سازیم .

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی ظهر جمعه در جمع یاوران مهدی موعود (عج) بیان کرد: همگی ما وظیفه داریم  برای راهی شدن هم نوعانمان به  بهشت راه را هموار سازیم و چنانچه در موضوع امر به معروف ونهی از  منکر افراد تلاش نکنیم خلاف قرآن عمل کرده ایم.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان اضافه کرد: رئیس جمهور کشورمان نباید انتظار داشته باشد که هر سخنی را عنوان می کند باید از او تعریف و تمجید داشته باشیم در حالیکه وی در زمینه سلامت ودرمان افراد جامعه تلاش بسیاری داشته و زحمات وی راباسید ستایش کرد و بر او آفرین گفت.

وی گفت: مهدویتی مورد تائید امام موعود است که با حمایت ناصحانه از نظام جمهوری اسلامی  برگرفته باشد زیرا برخی از افراد همچنان عقیده دارند به زور نمی  شود افراد را راهی بهشت کنیم زیرا در این امر حدود الهی رعایت نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی در ادامه یاد آور شد: انتقاد و تقدیر در هر دولتی از سوی روحانیون قابل عنوان است زیرا در دولت احمدی نژاد با وجود اینکه همه روحانیون وی را کاندیدای خود می دانستند ولی در انتخاب بخی افراد به او انتقاد کردند.

امام جمعه موقت تهران اذعان داشت: افرادی شایسته حضور  درمهدویت دارند که از نظام حمایت کنند زیرا همه ما باید در زیر پرچم توحید  فعالیت داشته باشیم.

وی یادآور شد: اگرامام زمان(عج) ظهور کند هیچ نظامی را مورد تائید خود نمی داند جز آسمان نظامی که عطر جمهوری اسلامی می دهد و آن نظام جموری اسلامی است زیرا امروزه تمامی حکومت های دنیا با مشکل مواجه شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی به فعالیت جنایات گروه داعش اشاره داشت وافزود: امروزه عربستان به گروه های جنایتکار داعش حقوقی 15 هزار دلاری برابر با ماهی 45 میلیون تومان پرداخت می کند تا از طریق این گروه هدف خود را دنبال کند.

وی تاکید کرد: در فضای حق همگی باید بسیج شوند  وحق را کنار نگذارند وتحت فضای باطل جامعه قرار نگیرند زیرا افرادی از طریق شبکه های ماهواره ای مهدویت را همراه با مخالفت از نظام و ناسزاگویی تبلیغ میکنند و افتخارشان اهانت به نظام است  زیرا آنان هدف افراطی گری های وهابیت را دنبال می کنند.
نظرات بینندگان