arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۳۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴

آخرین وضعیت تکان دهنده "رضا ایرانمنش"/ضرورت الکترو شوک برای هنرمند بازیگر آثار دفاع مقدس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یکی از بستگان "رضا ایرانمنش" گفت: به دلیل وخامت اوضاع جسمی این هنرمند کشورمان استفاده از الکترو شوک برای او ضروری شده و در حال حاضر، هر یک روز در میان برای وارد کردن الکتروشوک به اتاق عمل می رود و بعد از خارج شدن به دلیل تزریق داروهای خواب آور تا ساعت ها بیهوش خواهد بود.

اردشیر نوذری یکی از بستگان "رضا ایرانمنش" با اشاره به وضعیت وی که هم اکنون در بیمارستان بستری است در گفت و گو با میزان گفت: "رضا ایرانمش" از تاریخ 13اردیبهشت در بیمارستان بستری شد و همچنان تحت نظر پزشک معالج خود درمان می شود.

وی افزود: "رضا ایرانمنش"بیشتر ساعت به دلیل رفتن در اتاق عمل و تزریق داروهای خواب آور،تا ساعاتی قادر به حرف زدن نیست ولی در حال حاضر وضعیت او از روزی که به بیمارستان آمده،بهتر است.

نوذری با اشاره به حاد شدن حال" ایرانمنش" تصریح کرد: اوباید هر 6ماه یک بار در بیمارستان بستری شود و چیزی حدود دو سال از نرفتن او به بیمارستان می گذرد که این امر باعث شد تا حال او وخیم شود.

یکی از بستگان "ایرانمنش" اظهار داشت: در حال حاضر این بازیگر کشورمان هر یک روز در میان برای وارد کردن الکتروشوک به اتاق عمل می رود و بعد از خارج شدن از آن به دلیل تزریق داروهای خواب آور تا ساعت ها بیهوش خواهد بود.

وی افزود: به همین منظور "رضا ایرانمنش"روز چهارشنبه در یک نشست خبری در بیمارستان "آتیه" به تشریح شرایط خود و برنامه کاری آینده اش خواهد پرداخت.

نوذری با اشاره به زمان مرخص شدن "رضا ایرانمنش" گفت:از زمان مرخص شدن "ایرانمنش"خبری ندارم ولی آن چیزی که واضح است حضور وی تا آخر هفته در بیمارستان قطعی است.

نظرات بینندگان