کد خبر: ۲۳۵۲۷۴
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۹ - ۱۷ آبان ۱۳۹۴

مردی ۵۰ ساله، اعضای خانواده‌اش را کشت/ دادستان: هنوز ثابت نشده

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 بازپرس جنایی شهر نظر آباد در استان البرز تحقیق درباره جنایات مردی 50 ساله را آغاز کرده است که مدعی شده وضعیت اخلاقی دخترش او را وادار به قتل اعضای خانواده اش کرده است.

محمد قیومی دادستان شهر نظر آباد با اشاره به تحقیقاتی که بازپرس پرونده شروع کرده است، گفت: این فقط یک ادعا است که کریم دربازجویی های اولیه مطرح کرده ولی نباید شک داشت که او تحت تاثیر اعتیادش دست به چنین جنایاتی زده است.

بررسی ما نشان می دهد کریم روز جمعه پس از انکه با ضربات متعدد یک چوب همسر و دخترش را به قتل رساند منتظر شد تا پسرش نیز به خانه بیاید و او را با ضربات چاقو بکشد و پس از این اقدام به خودزنی می کند.

به گفته یکی از همسایگان کریم پسر این مرد حدود بیست روز بود که از خدمت سربازی بازگشته بود و در جست و جوی کار بود .

همسایه این مرد هم چنین به خبرآنلاین گفت:‌ کریم و خانواده اش در روستای نجم آباد از توابع شهرستان نظرآباد زندگی می کنند و شغلشان کشاورزی است.

علی عزتی رئیس شورای شهر نظر آباد نیز در این باره به خبرآنلاین گفت:‌روستای نجم آباد در 17 کیلومتری جنوب نظر آباد قرار دارد. ما نیز از بستگانمان از جزییات این حادثه باخبر شدیم اما همان طور که دادستان نظر اباد تاکید کرد به نظر نمی رسد ماجرای اخلاقی در وقوع این سه جنایت نقش داشته باشد .

محمد قیومی دادستان نظرآباد هم چنین گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه کریم از ناحیه گردن خودزنی کرده است تحت درمان قرار دارد ولی بازپرس پرونده دستور تست روان پزشکی و همین طور بررسی وضعیت اعتیاد او را صادر کرده است.وی مدعی شده دیگر شیشه مصرف نمی کند اما به نظر می رسد علاوه بر شیشه به تریاک نیز اعتیاد دارد.

این مقام قضایی تاکید کرد :بررسی های اولیه حاکی از آن است که ادعای کریم نمی تواند واقعیت داشته باشد زیرا اگر وضعیت اخلاقی دختر کریم موجب این اقدام شده باشد دیگر دلیلی وجود نداشت که او همسر و پسر خود را نیز به قتل برساند.

صبح روز جمعه پانزدهم آبانماه امسال بود که اهالی روستای نجم آباد از توابع شهر نظر آباد در استان البرز از سر و صدای یکی از ساکنان روستا به سمت خانه او رفتند و مشاهده کردند که کریم 50 ساله دختر همسر و پسرش را کشته و خودش نیز با چاقو به گردن خود ضربه زده است.

اهالی بلافاصله موع را به پلیس گزارش دادند و هم چنین اوريانس را نیز با خبر کردند. در حال حاضر کریم در یکی از بیمارستان های شهر کرج بستری است و پرونده او در دادسرای شهر نظر آباد مفتوح است.
نظرات بینندگان