arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۹۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۲۱ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

اخبار مهم "انتخاب" در 60 ثانیه/ امروز چهارشنبه 18 خرداد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "گزیده اخبار" منتشر می شود:

اخبار چهار شنبه 18 خرداد
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضرت امام، يك پدر معنوي براي من و بسياري از جوانان انقلابي ايران بود. شكل گيري شخصيت سياسي من در دوران امام، تحت تأثير گفتمان ايشان اتفاق افتاد
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۲۵
عکاس خبرآنلاین عکسی از پسر احمدی نژاد را ثبت کرد، ولی در نهایت مجبور شد با دستور محافظان نهاد ریاست جمهوری آن عکس را پاک کند.
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۴
وزارت علوم در پی انتشار اخباری درباره راه‌اندازی دانشگاه جامع بین­المللی ایرانیان اطلاعیه ای صادر و تأكید كرد: "بر اساس آخرین اطلاعات تعدادی از معاونین رئیس جمهور، وزرا و جانشین رئیس شورای عالی امور ایرانیان خارج از كشور نیز به عنوان اعضای هیأت موسس در این دانشگاه به وزارت علوم پیشنهاد و معرفی شده­اند."
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۴
رئیس محترم دولت دهم، دیروز در جواب چندین خبرنگار كه سوالاتی با مضمون تحركات جریان انحرافی و انتقادات و اتهامات رسانه ای وسیع علیه این جریان، پاسخی كوتاه، عجیب و از پیش تعیین شده می داد: "سكوت الهام بخش وحدت می كنم"!
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۵
مدیرمسئول روزنامه اطلاعات از سفر حج مشترك مقام معظم رهبری و مرحوم سحابی یاد كرد كه منجر به درك زیبایی از یكدیگر شده بود.
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۴
سئوالی که ذهن ایرانیان مقیم اروپا را مشغول کرده؛
پس از مدتی از اقامت فرزند مزروعی در بلژیک، خود وی نیز بار سفر بست و در یکی از مناطق مرفه نشین پایتخت بلژیک ماندگار شد؛ اما اینکه خود وی نیز پناهنده شده یا از طریق سرمایه گذاری مالی سنگین (حداقل 500 میلیون تومان) توانسته مقیم این کشور شود، سئوالی بی پاسخ برای ایرانیان مقیم این کشور است.
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۶
حمله‌کنندگان به آن روحاني، مصداق مفسد في‌الارض‌اند؛
يك مرجع تقليد گفت: کساني که به طلبه مظلوم مجاهد و آمر به معروف و ناهي از منکر حمله کردند، مصداق بارز مفسد في‌الارض هستند.
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۰
 
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۸
در بحث ادغام سه وزارت خانه راه ، مسکن و ارتباطات و فن آوری ؛
مديركل حقوقي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی انتخاب Entekhab.ir ، اعلام كرد: مجلس در اين خصوص مرتكب تخلفات فاحش و گسترده اي شده است.


نظرات بینندگان