کد خبر: ۳۱۸۲۸
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۲۱ - ۲۶ تير ۱۳۹۰

وزارت بهداشت: در صورت اثبات عدم پذیرش طلبه مجروح در بیمارستان برخورد می کنیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت در صورت اثبات، با عوامل عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر در بیمارستان‌های مذکور به شدت و قاطعانه برخورد می‌کند.

به گزارش انتخاب به نقل از فارس؛ حسن امامی رضوی اظهار داشت: در صورت اثبات مسئله عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر که شب گذشته در پی برخورد با افراد شروری که قصد مزاحمت و آزار و اذیت چند زن در بلوار پروین را داشتند و از ناحیه گردن مورد جراحت شدید واقع شد، با عوامل عدم پذیرش این طلبه در بیمارستانهای مذکور با قاطعیت برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چند روایت از انتقال این طلبه ناهی از منکر توسط همراهان یا اورژانس بیان شده است، گفت: وزارت بهداشت به طور جد این مسئله را پیگیری و مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت اثبات مسئله عدم پذیرش طلبه ناهی از منکر توسط بیمارستانهای مذکور وزارت بهداشت به طور قاطعانه با عوامل این قضیه برخورد خواهد کرد.

یکی از دوستان علی خلیلی، طلبه جوانی که شب گذشته در پی برخورد با افراد شروری که قصد مزاحمت و آزار و اذیت چند زن در بلوار پروین را داشتند از ناحیه گردن مورد جراحت شدید واقع شد، اظهار داشت: همراهان و حاضران در صحنه بعد از متواری شدن افراد شرور، وی را به چند بیمارستان بردند که 5 بیمارستان از پذیرش وی خودداری کردند.

وی ادامه داد: بیمارستان‌های رسول اکرم(ص)، امام حسین(ع)، شهدای تجریش، امام سجاد(ع) و پارسیان از پذیرش این طلبه جوان خودداری و علت این کار را حال وخیم وی عنوان کردند.

این فرد مطلع گفت: در نهایت همراهان خلیلی، او را به بیمارستان خصوصی عرفان بردند که مسئولان این بیمارستان هم پذیرش وی را منوط به واریز مبلغ 6 میلیون تومان وجه نقد کرده و سرانجام با واریز 5 میلیون تومان او را پذیرش کردند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
0
3
آقاي رضوي تا براي شما اينگونه مسائل اثبات شود متخلفين به سن بازنشستگي رسيدند پس زحمت نكشيد. تازه قضيه اون دو مريضي كه از طرف بيمارستان به اطراف شهر كمپرس شان كردند نشود بهتره كه تا حالا نفهميديم بالاخره واقعيت چي بود ؟ دست اسكتبار جهاني براي آبروريزي عده اي بود يا شايعه فتنه گران داخلي و .... خدا عالم است!! ولي انشاالله چون برادر مجروح از قشر روحانيت معظم ميباشد بنظرم قضيه يك كمي توفير داشته باشه. خدا به همه مريضان شفاي عاجل عنايت فرمايد.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۶
0
4
شايد اين هم ساختگي باشه و کار آمريکا و اسرائيليها باشه !!!
کاوه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
0
2
نیازی به برخورد نیست همین که وزیر بهداشت استعفا کنن کفایت میکنه.
ناشناس
|
SAUDI ARABIA
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
0
2
حالا به جاي "طلبه" يك "معتاد" بگذاريد. باز هم نتيجه همين است خانم وزير!؟ دست و پاي بيمارستانها را بسته‌ايد و بهداشت و درمان (اصل 29 قانون اساسي را بخوانيد) را به تجارتخانه تبديل كرده‌ايد (البته فقط شما مقصر نيستيد، گذشتگان شما هم مثل شما). سيستم غلط بيمه و بيمارستان همگي دست به دست هم داده تا شما هر از گاهي با يكي "برخورد" كنيد و از رياست و وزارت لذت ببريد؟ عاملين بيمارستانها چه پدركشتگي با مجروح دارند كه او را نپذيرند؟ حتماً سيستم، قانون و يا امكانات به آنها اجازه نداده پذيرش كنند و اگر ميكردند شما و امثالتان با ايشان "برخورد" ميكرديد و البته در آن صورت "انتخاب" آن را تيتر نمي‌كرد و...... همه چيز در امن و امان و اوضاع بر وفق مراد بود.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
سلام اینا رو ولش کن! الان توی مکه برو کنار مستجار برای همه دعا کن! زیارتت قبول حق انشاءالله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۷
0
0
خدا کند که این سبب خیر باشد تا بیمارستانها این موضوع غیر انسانی را تکرار نکنند
نظرات بینندگان