کد خبر: ۳۱۹۴۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۰۸ - ۲۸ تير ۱۳۹۰

قاتلي زنجيره اي با سلاح كاليبر 32/كارآگاهان جنايي نوشهر در برابر يك فرضيه قرار گرفتند

تحقيقات ويژه كارآگاهان جنايي درباره مردي كه به اتهام قتل دو خواهر نوشهري دستگير شده بود، اين احتمال را مطرح كرده كه متهم يك قاتل سريالي است. اين فرضيه با اعتراف اين مرد به كشتن دختري ديگر به غير از دو خواهر قوت گرفته و او اكنون با اتهام دو جنايت ديگر نيز مواجه شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 تحقيقات ويژه كارآگاهان جنايي درباره مردي كه به اتهام قتل دو خواهر نوشهري دستگير شده بود، اين احتمال را مطرح كرده كه متهم يك قاتل سريالي است. اين فرضيه با اعتراف اين مرد به كشتن دختري ديگر به غير از دو خواهر قوت گرفته و او اكنون با اتهام دو جنايت ديگر نيز مواجه شده است.

به گزارش انتخاب به نقل از شرق، ماموران پليس نوشهر روز هشتم تير اجساد دو دختر 23 و 28 ساله را در جنگل سيسنگان يافتند و با تحقيق در اين رابطه فهميدند مقتولان دو خواهر به نام هاي نسترن و نرجس هستند كه چهار روز قبل از كشف اجساد مفقود شده بودند. تجسس هاي پليسي در اين رابطه به دستگيري مردي 30 ساله به نام مسعود منجر شد. اين مرد در بازجويي ها به قتل دو خواهر اقرار كرد و گفت: «فردي براي كشتن اين دو نفر به من 15ميليون تومان پول داد.

من هم آن دو را اول مسموم كردم و بعد در جنگل با شليك گلوله كشتم.»كارآگاهان وقتي اظهارات مسعود را بررسي كردند فهميدند ماجراي اجير شدن او توسط فردي غريبه يك ادعاي واهي است. آنها همچنين متوجه شدند در اين جنايت زني 41ساله كه همسر سوم مسعود است نيز مشاركت داشته و با شوهرش در اغفال مقتولان همكاري كرده است، به همين سبب زن جوان نيز بازداشت شد. ماموران همچنين از خانه متهم يك كلت كاليبر 32 و كارت شناسايي زني به نام مژگان را كه ظاهرا ساكن تهران بود، پيدا كردند.

 در ادامه مسعود اقرار كرد دو خواهر را بعد از ريختن طرح دوستي با انگيزه سرقت طلاو جواهرات كشته است. اين اعترافات در حالي ثبت شد كه كارآگاهان تلاش هايي را براي افشاي راز كارت شناسايي مژگان آغاز كرده بودند. آنها خانواده اين دختر را در تهران پيدا كردند و فهميدند مژگان از چندي قبل به چالوس نقل مكان كرده و حدود دو ماه است كه كسي از وي خبر ندارد. افسران جنايي در گام بعدي خانه مژگان را در چالوس پيدا كردند و به آنجا رفتند ولي همسايه ها گفتند اين دختر مدتي قبل منزلش را به قصد رفتن به تهران ترك كرد و از آن پس از او خبري نيست.

مفقود شدن مژگان ماجرا را پيچيده تر كرد و بازجويي ها از مسعود وارد مرحله تازه اي شد تا اينكه او به سومين جنايتش نيز اقرار كرد و گفت: «مژگان را با كمك همسر سومم به بهانه خواستگاري و ازدواج اغفال كردم و فروردين امسال با او راهي تهران شدم. به او گفته بودم هدف از اين سفر آشنايي بيشتر است. ما وقتي به نزديكي سد كرج رسيديم آن دختر را با سه ضربه چاقو به قتل رساندم و بعد از سرقت طلاو جواهراتش جسد را به رودخانه انداختم.»ماموران بعد از ثبت اين اعترافات تلاش كردند جنازه را بيابند اما هيچ اثري از جسد وجود نداشت.

در اين شرايط خبرهاي تازه اي به پليس رسيد كه احتمال افزايش تعداد قربانيان مسعود را مطرح مي كرد. بنا بر اخبار به دست آمده در بهمن و اسفند سال گذشته دو زن به قتل رسيده و اجسادشان در جاده قديم قزوين پيدا شده بود و هر دو مقتول با كلت كاليبر 32 - سلاح مسعود- از پا درآمده بودند، ضمن اينكه قاتل از هر دو نفر سرقت كرده بود.

علاوه بر اين مشخص شد يكي از مقتولان در سياهكل گيلان سكونت داشت. اين در حالي است كه مسعود قبل از اينكه در چالوس ساكن شود در سياهكل زندگي مي كرد و در آنجا زمين زراعي نيز دارد. اين شباهت ها و وجوه مشترك سبب شد كارآگاهان احتمال بدهند اين دو مقتول نيز توسط مسعود كشته شده اند. بنا بر اين گزارش، تحقيقات ويژه پليس در اين زمينه همچنان ادامه دارد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
0
هر دم از این باغ بری میرسد!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
0
خفاش شب دیگری درراه است
امنیت که وجوددارد ولی عزیزان خودتان مواظب خودتان بیشترباشید
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
0
چه میکنه ایران!! بیا و تماشا کن!
نظرات بینندگان