arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۹۳۶۰۴
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۵ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
آشنایی با روبات نظافتچی brava jet

با یک کلیک در عرض 1 ساعت کل خانه را تمیز کنید

روبات زمین شوی Brava jet محصولی ارزشمند است  برای نظافت کفپوش های مختلف است . محصولی که در عرض 1 ساعت 100 متر مربع را نظافت می کند .
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روبات زمین شوی Brava jet محصولی ارزشمند برای نظافت کفپوش های مختلف است . محصولی که در عرض 1 ساعت 100 متر مربع را نظافت می کند .

به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از گجت فلاو ، روبات هوشمند Braava Jet  که توسط کمپانی iRobot، طراحی شده، یک محصول ویژه برای نظافت خانه است .

این روبات کوچک و جالب کمک می کند تا زمین ها به سرعت و دقت نظافت شوند . ابعاد کوچک این دستگاه کمک می کند ، هیچ نقطه ای روی زمین کثیف و نامرتب باقی نماند .

درواقع brava jet  یک روبات کار آمد ، اما ساده و بی دردسر است . برای استفاده از این محصول ، کافی است محفظه روبات را پر از آب جوش کرده و سپس پد تمیز کننده را در حالت دلخواهتان تنظیم کنید . در نهایت نیز روبات را در خانه یا محیط  کار رها کنید تا نظافتی خیره کننده به شما هدیه دهد .

سیستم هوشمند این روبات کمک می کند تا حتی یک بخش کوچک نیز از چشمش پنهان نماند . از همه مهم تر این که  Braava Jet قادر است در عرض یک ساعت 100 متر مربع مساحت را بدون نیاز به تلاش خاصی نظافت کند .

باتری این محصول نسبتا قدرتمند است و تا 1 ساعت توان فعالیت دارد . افزون بر این ها اگر مایلید از طریق این روبات دیوارها را نظافت کنید می توانید با نصب برنامه اپلیکیشن روی موبایل و ایجاد حالت تعلیق ، روبات را روی دیوار بفرستید .

ضد آب بودن، مقاومت در برابر ضربه و قابلیت ساعت دهی به این محصول از مهم ترین ویژگی های جانبی محسوب می شود . کار با این روبات بسیار ساده است و می توان با دو روش دستی و اپلیکیشنی ، به کنترل فعالیت هایش پرداخت .

نظرات بینندگان