arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۱۰۱۷
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۰ - ۱۹ مهر ۱۳۹۰

مدیر شبکه پنج: احمدزاده و شهریاری سرمایه‌های شبکه تهران هستند

مسعود احمدی‌افزادی، مدیر شبکه تهران درباره حضور کاظم احمدزاده و محمود شهریاری با توجه به حواشی که در مناسبت‌ها برای این دو مجری پیش آمده، گفت: «آقای احمدزاده و آقای شهریاری از مجریان توانمند و متعهد شبکه تهران هستند که امسال لحظات و ساعات بسیار خوب، مفرح و خوشی را برای بینندگان رقم زدند.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر نوشت: مسعود احمدی‌افزادی، مدیر شبکه تهران درباره حضور کاظم احمدزاده و محمود شهریاری با توجه به حواشی که در مناسبت‌ها برای این دو مجری پیش آمده، گفت: «آقای احمدزاده و آقای شهریاری از مجریان توانمند و متعهد شبکه تهران هستند که امسال لحظات و ساعات بسیار خوب، مفرح و خوشی را برای بینندگان رقم زدند.»

او در ادامه افزود: «آن‌ها برنامه‌های متنوعی را چه در جشن‌ شب‌های شعبان با حضور هزاران مردم در بوستان آزادگان، چه در «وقتمون کمه» و در «جشن رمضان» اجرا کردند. این برنامه‌ها موفق و مخاطب پسند بودند و جنبه آموزشی بسیار خوبی هم برای بینندگان داشت.»

مدیر شبکه تهران خاطرنشان کرد: «این مجریان محترم انصافاً زحمات زیادی در ماه‌های شعبان و رمضان کشیدند. حتما به عنوان سرمایه‌های اصلی شبکه تهران در مناسبت‌های آینده هم از تجربیات‌شان استفاده می‌شود، آن هم با کارهای جدیدتر، جذاب‌تر و شیرین‌تر. مطمئن باشید برنامه‌های خوبی را از این دو مجری شاهد خواهید بود.»

احمدی در پاسخ به این سئوال که آیا این دو مجری در فصل پائیز برنامه‌ای اجرا می‌کنند یا نه؟ توضیح داد: «برنامه‌ای طراحی می‌کنیم. البته باید در نظر داشت این دو مجری با تجربه ماه‌های بسیار پرکار و فشرده را پشت سر گذاشتند. در رمضان و شعبان برنامه داشتند، حتی درگیر تولید برنامه «وقتمون کمه» هم بودند. هر هنرمندی باید فرصت داشته باشد تا عملکردش را تجزیه و تحلیل کند تا به نوعی برنامه‌های جدیدش را طراحی کند.»

وی در پایان افزود: «حتما شاهد حضور مجدد این دو مجری در برنامه‌های جدیدتر و جذابت‌تر خواهید بود. شبکه تهران سرمایه‌های قدیمی خودش را دارد. این سرمایه‌ها، تجربه گرانقدر خودشان را به نسل جوان منتقل می‌کنند و در کنارشان از هنرمندان جوان هم استفاده می‌کنیم.»
نظرات بینندگان