کد خبر: ۴۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۰

اجراي طرح برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها و رستوران‌هاي سنتي متخلف

رييس پليس تهران بزرگ از اجراي طرح شناسايي و برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره خانه‌ها و رستوران‌هاي سنتي متخلف در تهران خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رييس پليس تهران بزرگ از اجراي طرح شناسايي و برخورد با قهوه‌خانه‌ها، سفره خانه‌ها و رستوران‌هاي سنتي متخلف در تهران خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سردار حسين ساجدي‌نيا از اجراي طرح شناسايي قهوه‌خانه، سفره‌خانه‌ها و رستورانهاي سنتي كه داراي تخلف از سوي صاحبانشان هستند خبر داد گفت: در اولين روز اجراي اين طرح كه روز پنجشنبه 18 آبان ماه سال جاري انجام شد 466 واحد سفره‌خانه، قهوه‌خانه و رستوران سنتي مورد بازديد ماموران اين فرماندهي قرار گرفت كه در آن 50 پلمپ شد.

وي ادامه داد: اين طرح در راستاي اجراي طرح امنيت محله‌محور و بنا بر درخواست شهروندان مبني بر جلوگيري از فعاليت واحدهاي صنفي غيرمجاز در محلات شهر تهران انجام و در آن از صاحبان 26 واحد داراي تخلف تعهد گرفته شد و براي 147 واحد متخلف اخطاريه پلمپ صادر شد.

ساجدي‌نيا عنوان داشت: در همين راستا براي 294 سفره‌خانه، قهوه‌خانه و رستوران سنتي داراي تخلف صورتجلسه تنظيم و در بازرسي از واحدهاي متخلف تعدادي سلاح سرد، آلات و ادوات قمار، مشروبات‌الكلي و موادمخدر كشف و سه نفر هم در اين رابطه دستگير شدند.
نظرات بینندگان