arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۸۴۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۲۳ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ضد هک شدن اینستاگرام تا خبرهای جدید آیفون

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

 مدتی است که ماجرای ارز دیجیتال فیس بوک که با نام "لیبرا" شناخته می شود بسیار داغ شده و امروز نیز این شبکه اجتماعی به شکل رسمی ورود سکه دیجیتال لیبرا به برنامه های مهم سال 2020 این شرکت را اعلام کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

آیا شما با ویژگی جدید سرعت سنج که گوگل در نقشه خود یا همان "گوگل مپس" افزوده رانندگی کرده اید؟ گوگل اخیرا این ویژگی را همراه با شاخص های سرعت و دوربین های کنترل سرعت به نقشه خود افزوده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

یکی از مشکلات شایع بسیاری از کاربران اینستاگرام، نگرانی در خصوص وضعیت امنیت حساب های کاربری است. اما اکنون اینستاگرام وعده داده که این مشکل را حل می کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

اگر شما  از توسعه دهندگان یا علاقه مندان iOS باشید احتمالا تا کنون با نسخه اول ios13 کار کرده اید. اکنون خبر خوش برای شما این است که نسخه دوم و آزمایشی این سیستم عامل نیز در دسترس علاقه مندان است. مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

اگر پیگیر خبرهای مرتبط با آیفون باشید احتمالا نام "مینگ چی کو" را شنیده اید. وی اغلب اطلاعاتی درست را در مورد آیفون ارائه می کند. پیشگویی های وی در بسیاری از موارد درست است و اکنون نیز در خصوص مدل های آیفون 2020 نظراتی جدید را منتشر کرده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

گوشی وان پلاس 7 پرو 5G یک به روزرسانی جدید دریافت و  دارای OxygenOS 9.5.4 شد. در این به روز رسانی شاهد حساسیت لمسی پیشرفته  رفع اشکالات رایج خواهیم بود.مشروح خبر را اینجا بخوانید. 

نظرات بینندگان