arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۸۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۹ - ۲۳ تير ۱۳۹۸

معلم آمریکایی که با دانش آموز خود رابطه غیراخلاقی داشت به 20 سال زندان محکوم شد

یک معلم آمریکایی که با شاگرد سیزده ساله خود روابط غیر اخلاقی داشت به بیست سال زندان محکوم شد.این معلم که در ایالت آریزونا زندگی می کند بیست و هشت ساله است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک معلم آمریکایی که با شاگرد سیزده ساله خود روابط غیر اخلاقی داشت به بیست سال زندان محکوم شد.این معلم که در ایالت آریزونا زندگی می کند بیست و هشت ساله است.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، بارتنای زامورا، معلم آمریکایی و بیست و هشت ساله اهل آریزونا، در مارس 2018، متهم به داشتن رابطه جنسی با یک نوجوان شد.

زامورا در کنار این اتهام، متهم است که از یک دانش آموز دیگر درخواست کرده است که به بدن وی نگاه کند. همه این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که زامورا متاهل است. زامورا در جریان دادرسی خود گفت: "من شخصی هستم که به معنای واقعی به صلاح کودکان عمل می کنم و از اشتباه خود عمیقا پشیمانم.من زندگی خود را با احترام و تلاش برای اطاعت از قانون گذراندم. من به هیچ وجه برای جامعه تهدید محسوب نمی شوم."

زامورا در مارس 2018 پس از آن دستگیر شد که رفتارهای ناخوشایند او توسط والدین افشا شد. پدر و مادران متوجه برخی تغییر رفتارها در نوجوان های خود شدند و پدر و مادر قربانی او اقدام به نصب برنامه کنترل والدین روی تلفن هوشمند فرزند خود کردند، هدف والدین این نوجوان این بود که اگر فرزندشان هر گونه پیام "نامناسب" را دریافت کرد هشدار دریافت کنند.

با همین روش نیز متوجه شدند که زامورا به نوجوانشان پیغام های غیراخلاقی می دهد و پس از کنکاش بیشتر و گفتگو با پسر خود متوجه شدند زامورا فرزند آنان را تحت سوء استفاده جنسی قرار داده است. در بیانه ای که توسط مادر قربانی خوانده شد نوشته شده بود: "بریتنی زامورا اعتماد ما را تخریب کرد و نگرش فرزند ما را برای همیشه تغییر داد. قبل از این ماجرا، او یک کودک بی گناه بود و اکنون بی گناهی و معصومیت او به یغما رفته است.  من از برتانی زامورا برای آنچه که او به پسرم انجام داده نفرت دارم."

نظرات بینندگان