arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۳۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۲۲ - ۱۱ فروردين ۱۳۹۹

فرمانده انتظامی خوزستان: شایعه فرار از زندان اهواز صحت ندارد/ اوضاع در زندان آرام است

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: شایعه فرار از زندان سپیدار اهواز صحت ندارد و نیروهای انتظامی اجازه ندادند هیچ کس حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: تعدادی از زندانیان 2 بند زندان سپیدار اهواز امروز قصد آشوب و ایجاد ناآرامی داشتند که با حضور به موقع نیروهای انتظامی و امنیتی آرامش به زندان برگردانده شد و اکنون هیچ‌گونه مشکلی در زندان وجود ندارد.

وی با اشاره به سوزاندن چند سطل زباله توسط تعداد محدودی از زندانیان در فضای داخل زندان، افزود:عوامل امنیتی و انتظامی حاضر در زندان این آتش سوزی‌های محدود را هم مهار کرده و خوشبختانه کسی در بین این زندانیان آسیبی ندیده است.

فرمانده انتظامی خوزستان عنوان کرد: شایعه فرار زندانیان این زندان صحت ندارد و نیروهای امنیتی و انتظامی زندان همچنین نیروهای کمکی اجازه نداده اند هیچ زندانی حتی از بندهای زندان هم خارج شوند.

سردار عباس زاده با تاکید بر با حضور پر قدرت نیروهای انتظامی در محل زندان سپیدار، بیان کرد: در حال حاضر آرامش کامل در تمامی بندهای این زندان حاکم است و قطعا با افرادی که محرک ناآرامی در این زندان بوده اند برخورد قانونی خواهد شد.

منبع: فارس
نظرات بینندگان