arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۸۴۹۵
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۲ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹

انگلیس آماده گسترده‌ترین واکسیناسیون در تاریخ این کشور/ اولین تزریق روز سه‌شنبه

بیمارستان‌های انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور آماده می‌شوند. قرار است اولین واکسن کووید-۱۹ روز دوشنبه به بیمارستان‌های انگلیس فرستاده شود و اولین تزریق این واکسن از روز سه شنبه آغاز شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

انگلیس آماده گسترده‌ترین واکسیناسیون در تاریخ این کشور/ اولین تزریق روز سه‌شنبه

بیمارستان‌های انگلیس برای انجام گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور آماده می‌شوند.

 بیمارستان‌های انگلیس در حال آماده شدن برای انجام فاز نخست گسترده ترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ این کشور هستند. قرار است اولین واکسن کووید-۱۹ روز دوشنبه به بیمارستان‌های انگلیس فرستاده شود و اولین تزریق این واکسن از روز سه شنبه آغاز شود.

به جراحی های عمومی در انگلیس گفته شده است که مراکز واکسیناسیون کووید-۱۹ را تا ۱۴ دسامبر مجهز کنند.

پروفسور "استفان پوئیس" مدیر پزشکی نظام سلامت ملی انگلیس (NHS) گفت با وجود پیچیدگی های بسیار زیاد، بیمارستان ها از روز سه شنبه مرحله اول بزرگترین برنامه واکسیناسیون در تاریخ کشور را آغاز می کنند.

نظام سلامت ملی انگلیس سابقه قوی در انجام برنامه های واکسیناسیون در مقیاس وسیع همچون تزریق واکسن آنفلوآنزا، واکسن HPV و MMR را دارد.

به گزارش اسکای نیوز، همچنین تصاویری از محفظه های نگهدارنده واکسن کروناویروس فایزر- بیون تک در انگلیس منتشر شده است. این تصاویر در یک مکان امن در انگلیس گرفته شده و لازم است واکسن‌ها در دمای منفی ۷۰ تا ۸۰ درجه سانتیگراد نگهداری شوند.

 منبع: ایسنا

نظرات بینندگان