کد خبر: ۶۶۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۰۰ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۱

اخبار مهم "انتخاب" در 60 ثانیه/جمعه 26 خرداد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "مهمترین عناوین روز" منتشر می شود:

اخبار جمعه 26 خرداد:

صفارهرندی: طرف برای پیروی نکردن از ولی فقیه بازی در می‌آورد/ تو بی سروپا غلط کردی/ رفقایشان اعتراف کردند اینها یک رکعت نماز نخوانده‌اند
آن شخصی که به فرمان ولی فقیه عمل می‌کند به خدا نزدیک‌تر است نه آن شخصی که وقتی ولی فقیه حکمی می‌دهد قهر می‌کند و می‌رود و یا اینکه وقتی ولی فقیه می‌گوید این آدم صلاحیت ندارد کنار تو باشد ابرو‌هایش را بالا می‌اندازد./ بعضی از رفقایشان بعد از دستگیری، اعتراف کردند که گاهی در طول یک مسافرت می‌دیدم که این‌ها یک رکعت نماز هم نخوانده‌اند
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۰
اصل حضور امام در انقلاب حضوری عرفانی- فقهی بود؛
یادگار حضرت امام (ره) گفت: تفاوت یک رهبر دینی با رهبر غیردینی و یک حکومت دینی با حکومت غیردینی در پای‌بندی آنها به مبانی دینی و اهداف دینی است. امیرالمومنین برای خدا می‌‌جنگید و معاویه برای خودش، چنان‌که امیرالمؤمنین برمبنای حکم خداقضاوت می‌کرد و معاویه برمبنای حکم خودش.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۹
رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه گفته می‌شود یک باشگاه 10 بازیکن یک میلیاردی خریده تاکید کرد که سازمان لیگ باید این موضوع را پیگیری کند.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۴
امام رضا علیه السلام: زیارت قبر پدرم، موسى بن جعفرعلیه السلام، مانند زیارت قبر حسین‏ علیه السلام است.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۲
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۳
خطیب نماز جمعه تهران خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: بهداشت و سلامت مالی، اخلاقی و سیاسی مجلس و برخی بهداشت ها را که نام نمی برم حفظ کنید زیرا مجلس بیمار نمی تواند بیماری های جامعه را رفع کند.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۵
ثمره هاشمیدر پاسخ به سوالی درخصوص ارزیابی از تأثیرات تحریم‌های آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران از همان آغاز تشکیل و پس از ساقط کردن دیکتاتوری رژیم پهلوی و حکومت وابسته به آمریکا با تحریم مواجه بوده و این موضوع جدیدی برای ملت ایران نیست.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰
بلومبرگ ادعا کرد:
سخنان ضبط شده سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه نشان می دهد که ترجمه نادرستی از گفته های او در ایران منتشر شده و این مقام دولت روسیه، ایالات متحده را به مسلح کردن شورشیان سوریه متهم نکرده است.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۲
وزیر خارجه ایران و بریتانیا تایید کردند که کشور سومی را اعلام کنند که حافظ منافع دو طرف در پایتخت هایشان باشد.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۱:۳۵
با حضور در در اجلاس اوپک
رستم قاسمی، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در نشست روز پنج‌شنبه اوپک در وین گفت: که تحریم نفت ایران اثری بر اقتصاد کشور نگذاشته است.
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ -
نظرات بینندگان