کد خبر: ۶۸۱۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۲۳ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

آل پاچینو: تیموتی شالامی بهترین گزینه برای بازی نقشم در «مخمصه ۲» است

آل پاچینو گفت «تیموتی شَلِمِی» بازیگری فوق‌العاده است و می‌تواند به جای او دنباله فیلم «مخمصه۲» را بازی کند. پس از ۲۷ سال، پیگیری فیلم «مخمصه» تقریباً به پایان رسیده است. مایکل مان، نویسنده و کارگردان، ادامه حماسه جنایی محبوب خود را در ۹ آگوست در قالب رمانی با عنوان «مخمصه۲» منتشر می‌کند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آل پاچینو گفت «تیموتی شَلِمِی» بازیگری فوق‌العاده است و می‌تواند به جای او دنباله فیلم «مخمصه۲» را بازی کند.

به گزارش  ورایتی، آل پاچینو گفت «تیموتی شَلِمِی» بازیگری فوق‌العاده است و می‌تواند به جای او دنباله فیلم «مخمصه۲» را بازی کند.

پس از ۲۷ سال، پیگیری فیلم «مخمصه» تقریباً به پایان رسیده است. مایکل مان، نویسنده و کارگردان، ادامه حماسه جنایی محبوب خود را در ۹ آگوست در قالب رمانی با عنوان «مخمصه۲» منتشر می‌کند. این کتاب زندگی جنایتکار کارکشته، نیل مک کاولی (با بازی رابرت دنیرو) و کارآگاه وسواسی، ستوان وینسنت هانا (با بازی آل پاچینو) را قبل و بعد از وقایع فیلم او در سال ۱۹۹۵ دنبال می‌کند.

هنگامی که از پاچینو پرسیده شد که چه کسی می‌تواند نقش ستوان هانا را در یک اقتباس سینمایی بالقوه از این دنباله بازی کند، پاچینو پیشنهادی ارائه کرد که با تشویق شدید روبرو شد.

پاچینو جمعه شب در تئاتر یونایتد پالاس در واشنگتن هایتس منهتن گفت: «تیموتی شَلِمِی». منظورم این است که او یک بازیگر فوق‌العاده است با ظاهر عالی.

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ساخت این فیلم، جشنواره ترایبکا یک پنل پرسش و پاسخ برگزار کرد که در آن پاچینو و دنیرو سوپراستارهای قدیمی و همچنین آرت لینسون، تهیه‌کننده قدیمی، حضور داشتند. این گفتگو با مدیریت بیلگه ابیری، روزنامه نگار، با نمایش 4K از فیلم ۱۹۹۵ دنبال شد.

منبع: فارس

نظرات بینندگان