arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۹۸۱۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۰۰ - ۱۸ مهر ۱۴۰۱

واکنش دانشگاه تهران به خبر اخراج زیباکلام: وقتی بازنشسته است، نباید توقع درس دادن داشته باشد

رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در واکنش به خبر اخراج دکتر زیبا کلام گفت: دکتر زیبا کلام چهار سال قبل یعنی درسن ۷۰ سالگی بازنشسته شده است. در حال حاضر ۲۸ استاد در دانشکده فعالیت دارند که حتی به اندازه کافی برای استادان درس وجود ندارد بنابراین وقتی فردی بازنشسته میشود نباید چنین توقعی داشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در واکنش به خبر اخراج دکتر زیبا کلام به تلویزیون اینترنتی دانشگاه تهران گفت: دکتر زیبا کلام چهار سال قبل یعنی درسن ۷۰ سالگی بازنشسته شده است.

متقی گفت: در حال حاضر ۲۸ استاد در دانشکده فعالیت دارند که حتی به اندازه کافی برای استادان درس وجود ندارد بنابراین وقتی فردی بازنشسته میشود نباید چنین توقعی داشت.

وی با بیان اینکه دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران حداکثر احترام را برای دکتر زیبا کلام قایل است گفت: در چهار سالی که از بازنشستگی ایشان میگذرد حتی اتاقشان از نظر قانونی تخلیه نشده است و ایشان رفت و آمد دارند بطوریکه حتی ایشان با دانشجویان نیز پایان نامه دارند.

رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی در پایان خاطر نشان کرد: آیا برای پنج استاد دیگر بازنشسته نیز درس گذاشته ایم که ایشان با مابقی متفاوت باشند؟

نظرات بینندگان