کد خبر: ۷۳۸۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۵ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۲

خبرگزاری رسمی عربستان: بن‌سلمان و امیرعبداللهیان دربارۀ راه‌های توسعۀ روابط گفتگو کردند

خبرگزاری رسمی دولت عربستان «واس» امروز جمعه، ۱۸آگوست گزارشی از جزئیات دیدار «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با «محمد بن سلمان»، ولی عهد سعودی در جده را منتشر کرد. براساس این گزارش، در این دیدار علاوه بر رایزنی درخصوص تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و تلاش‌های انجام شده در این زمینه‌ها، روابط دوجانبه عربستان و جمهوری اسلامی ایران، فرصت‌های آتی همکاری‌های دو کشور و راه‌های توسعه آن بررسی شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس: خبرگزاری رسمی دولت عربستان گزارش داد که ولی‌عهد سعودی و وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران درباره راه‌های توسعه روابط تهران-ریاض و هچنین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگو کردند.
 
خبرگزاری رسمی دولت عربستان «واس» امروز جمعه، ۱۸آگوست گزارشی از جزئیات دیدار «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی در جده را منتشر کرد.
 
براساس این گزارش، در این دیدار علاوه بر رایزنی درخصوص تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و تلاش‌های انجام شده در این زمینه‌ها، روابط دوجانبه عربستان و جمهوری اسلامی ایران، فرصت‌های آتی همکاری‌های دو کشور و راه‌های توسعه آن بررسی شد.
 
در این دیدار «فیصل بن فرحان» وزیر امورخارجه سعودی نیز حضور داشت. از طرف ایرانی هم، « علی رضا عنایتی» مشاور وزیر امور خارجه، «محسن مرتضایی» مدیرکل اداره مراسم و تشریفات وزارت امور خارجه و «حسن زرنگار» کاردار سفارت تهران در ریاض، در این نشست حضور داشتند.
نظرات بینندگان