arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۳ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

سخنگوی سپاه: موشک‌های ایران به نقاط حساس اسرائیل اصابت کرد‌

سخنگوی سپاه با رد ادعاهای مقامات اسرائیلی درباره حمله موشکی ایران گفت: موشک‌های ما به سرزمین‌های اشغالی و نقاط حساس اصابت کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: سخنگوی سپاه با رد ادعا‌های مقامات اسرائیلی درباره حمله موشکی ایران گفت: موشک‌های ما به سرزمین‌های اشغالی و نقاط حساس اصابت کرده است.

سردار رمضان شریف در نشست خبری با اصحاب رسانه زنجان در گردهمایی مدیران روابط عمومی، رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی بسیج استان زنجاناظهار داشت: جمهوری اسلامی مورد تهاجم و در معرض حملات رسانه‌ای قرار دارد. سئوالی که مطرح می‌شود این است که در بین بیش از ۲۰۰ کشور در دنیا چرا ما در معرض حملات رسانه‌ای قرار گرفته‌ایم؟ آیا ایران کشور ضعیف یا کشور قدرتمندی است؟ دوگانگی‌های رسانه‌های غربی همچنان ادامه دارد و نمی‌توانند جمهوری اسلامی را مهار کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمام تلاش دشمنان این است که نشان دهند که جمهوری اسلامی دارای تجهیزات قوی دفاعی نیست. بخش اعظمی از گزاره‌های خبری دشمنان، کاهش دادن قدرت نظامی ایران است. ولی جالب است در جنگ اوکراین، آن‌ها مدعی بودند که اگر پهپاد‌های ایران به کمک روسیه نمی‌آمد، قطعا روسیه شکست می‌خورد. بالاخره متوجه نشدیم که تکنولوژی ما پیشرفته است یا خیر؟

وی به عملیات وعده صادق اشاره کرد و گفت: آن‌ها اعلام کردند که با ائتلافی که انجام دادند اجازه نخواهند داد موشک‌ها به سرزمین‌های اشغالی اصابت کند. همان دقایق اولیه اعلام کردند که ۹۹ درصد آن‌ها را منهدم کردیم. از آن‌ها سوال می‌پرسیم عملیاتی که چندین ساعت طول کشید چگونه شمادقایق اولیه همین ادعا را کردید؟

سردار شریف اضافه کرد: کل دنیا عملیات وعده صادق را مشاهده کرد. ۱۲ ساعت بعد بسترسازی‌های رسانه‌ای از سوی آنان صورت گرفت. آشفتگی که در پازل طراحی آنان پیش آمده بودباعث سردرگمی خط خبری آنان شد به گونه‌ای که آن‌ها تایید کردند موشک‌های ما به سرزمین‌های اشغالی و نقاط حساس اصابت کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه علت اینکه دشمن با تمام توانش علیه ما فعالیت می‌کند نشان از قوی بودن ماست، گفت: جمهوری اسلامی براساس آموزه‌های دینی و فرهنگ اسلامی است؛ ۴۵ سال است امامین انقلاب در خصوص ماهیت رژیم صهیونیستی اعلام نظر می‌کنند و مردم ما در روز قدس علیه آن رژیم صهیونیستی فریاد می‌زنند و بالاخره در دانشگاه‌هایغربی و دنیا امروزه به این مسئله رسیدندکه این رژیم صهیونیستی وحشی و جعلی است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: گفتمان انقلاب اسلامی هرسال علیه رژیم صهیونیستی فریاد زد و اجازه نداد مبارزه با این رژیم جعلی به فراموشی سپرده شود. ضربات مقاومت اسلامی به این رژیم اکنون کوبنده‌تر شده و همه آن به برکت جریان سازی انقلاب اسلامی است. گفتمان انقلاب اسلامی رهایی از استکبار را برای همه مردم کره زمین فریاد می‌زند و همین موضوع سبب دشمنی رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی است.

نظرات بینندگان