arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۸۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۶ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

امکان وکالتی کردن حساب مشتریان بانک ملی ایران برای ثبت سفارش خرید خودروهای برقی

فروش خودروهای برقی از 30 اردیبهشت آغاز و تا 5 خرداد ماه از طریق «سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی» ادامه دارد،از این رو مشتریان بانک ملی ایران که متقاضی خرید این نوع از خودروها هستند باید نسبت به وکالتی کردن حساب خود در نزد این بانک و بلوکه کردن 100 میلیون تومان در این حساب اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    مشتریان بانک ملی ایران که متقاضی خرید خودروهای برقی هستند می توانند با وکالتی کردن حساب خود نزد این بانک از طریق سامانه فیروزه ، در این طرح شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،فروش خودروهای برقی از 30 اردیبهشت آغاز و تا 5 خرداد ماه از طریق «سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی» ادامه دارد،از این رو مشتریان بانک ملی ایران که متقاضی خرید این نوع از خودروها هستند باید نسبت به وکالتی کردن حساب خود در نزد این بانک و بلوکه کردن 100 میلیون تومان در این حساب اقدام کنند.

برای این اقدام متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://firoozeh.bmi.ir نسبت به وکالتی کردن حساب خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.


گفتنی است متقاضیان خرید خودروهای برقی از روز پنجشنبه 27 اردیبهشت تا ساعت 13 روز چهارشنبه 2 خرداد ماه باید نسبت به وکالتی کردن حساب خود اقدام کنند.
نظرات بینندگان