arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۱۹۳۰
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۵ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

به عربستان رفتم ولی نه برای نجات رونالدو

روبرتو مارتینز، مربی پرتغال، معتقد است هرگز برای نجات رونالدو به عربستان نرفت بلکه از روز اول اطمینان داشت که او هرگز در این کشور افت نخواهد کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بسیاری معتقدند روبرتو مارتینز که بعد از جام جهانی قطر مربی تیم ملی پرتغال شد، کریستیانو رونالدو را نجات داد و متحول کرد. به نظر می‌رسید دوران ملی رونالدو به اتمام رسیده ولی مارتینز در سفری به عربستان و صحبت با رونالدو، او را از پروژه جاه‌طلبانه‌اش مطلع کرد و گفت که از مهره‌ کلیدی او خواهد بود.

2042788

مارتینز در این رابطه به آاس گفت: «من رونالدو را نجات ندادم چون می‌دانستم او کیفیتش را از دست نداده و در عربستان نیز خواهد درخشید. من به آنجا رفتم تا برنامه‌های بعدی تیم ملی را پس از صحبت با رونالدو ترسیم کنم و به او قوت قلب بدهم. من از همه دعوت می‌کنم که به لیگ عربستان علاقه‌مند شوند. جام جهانی 2034 در عربستان یک پروژه ده ساله است و سطح بالایی دارد. گلزنی در همه جا سخت است و کریستیانو به آنجا رفت و در این فصل 35 گل زد. او کیفیت و قوام خود را حفظ کرده و عربستان به او اجازه داد تا به اهداف فردی خودش برسد. برای من این یک سورپرایز بسیار مثبت بود.»

مربی اسپانیایی ادامه داد: «در مورد کریستیانو رونالدو چه چیزی بیشتر می‌توان گفت؟ خودتان تصور کنید. نقطه قوت یک رختکن در آنچه که یک مربی می‌تواند به بازیکنانش بگوید نیست، بلکه در تعداد بازیکنانی است که به عنوان الگو حضور دارند. کریستیانو، همچنین پپه، دو الگوی باورنکردنی هستند. آنها یک محیط بسیار مثبت ایجاد کرده‌اند و به اندازه سایر بازیکنان خواستار موفقیت تیم هستند.»

نظرات بینندگان