arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۹۹۳۹۸
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۹ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

پیام تبریک نخست وزیر گرجستان به پزشکیان: اطمینان دارد که تلاش‌های شما آینده روشن، با ثبات و امن ایران را تامین خواهد کرد

نخست‌وزیر گرجستان با تبریک به مسعود پزشکیان برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم گفت اطمینان دارد که تلاش‌های وی آینده روشن، با ثبات و امن ایران را تامین خواهد کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا: نخست‌وزیر گرجستان با تبریک به مسعود پزشکیان برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم گفت اطمینان دارد که تلاش‌های وی آینده روشن، با ثبات و امن ایران را تامین خواهد کرد.
 
 ایراکلی کوباخیدزه، نخست وزیر گرجستان در پیام خود خطاب به رئیس‌جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران گفت: از طرف دولت گرجستان و همچنین خودم پیروزی جناب‌عالی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک عرض می‌کنم.
 
وی ادامه داد: اطمینان دارم که تلاش‌های جناب‌عالی به عنوان رئیس جمهور ایران، آینده روشن، با ثبات و امن کشور را تامین خواهد کرد.
 
نخست وزیر گرجستان خاطر نشان کرد: با استفاده از این فرصت، سلامتی و موفقیت در امور دولتی را برای جناب‌عالی و صلح و رفاه برای مردم ایران آرزو می‌کنم.
 
مسعود پزشکیان با کسب اکثریت آرا در انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه مورخ ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ در ایران به پیروزی دست یافت و نهمین رئیس جمهور کشور شد.
نظرات بینندگان