arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۹۴۸۹۳
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۸ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

اتفاقی عجیب برای یک دزد بدشانس!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دزد مسلحی در کنت انگلیس که برای سرقت از خانه اعیانی از سوراخی در پنجره وارد ساختمان شده بود در آخرین لحظات پایش در شکاف ورودی گیر کرد و یک ساعتی تا رسیدن پلیس در قاب پنجره سروته آویزان ماند!

باشگاه خبرنگاران در ادامه نوشت: این دزد فندق‌مغز که برای این دزدی کفش مناسبی نپوشیده بود در حالی که تصور می‌کرد همه چیز خوب پیش رفته و تا رسیدن به اشیای قیمتی خانه چند قدمی فاصله دارد، کفش بندی‌اش در شکاف شیشه گیر کرد و او سروته و در وضعی آزاردهنده آویزان ماند.

این صحنه مضحک در کمتر از چند دقیقه 30 تن از ساکنان منطقه را برای تماشا به جلوی پنجره کشاند و دزد بخت‌برگشته که در وضع ناجوری قرار گرفته بود آنقدر مستأصل بود که برای نجات از شرایط دشوارش از مردم و حتی پلیس تقاضای کمک داشت. این وضع حدود یک ساعت ادامه داشت تا این که ماموران پلیس با ورود به ساختمان، پنجره را باز کردند و سارق را که دیگر رنگ بر صورتش نمانده بود پائین آوردند.

البته یک ساعت سروته ماندن در قاب پنجره وضع جسمانی دزد را مختل کرده بود. بنابراین پیش از انتقال به زندان ،امدادگران با تزریق سرم و دارو به درمانش پرداختند و سپس او را تحویل پلیس دادند.
نظرات بینندگان