arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۹۶۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۱۰ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

کونته: پیروزی با این نتیجه‌ باور نکردنی است

سرمربی یوونتوس پیروزی سه بر صفر برابر سلتیک آن هم در ورزشگاه اختصاصی این تیم را باورنکردنی دانست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 یوونتوس در آغاز دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شروعی توفانی داشت و موفق شد با سه گل برابر میزبانش، سلتیک اسکاتلند به پیروزی برسد و تا حدودی صعودش را از این مرحله قطعی کند. سرمربی یووه پیروزی برابر سلتیک آن هم در خانه این تیم را کاری بزرگ دانست.
آنتونیو کونته در پایان بازی گفت: "پیروزی ارزشمند و مهمی بود. بازی در چنین فضایی اصلا آسان نیست. بارها در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بازیکن به میدان رفته‌ام اما هیچ‌گاه با چنین جوی روبه‌رو نشده بودم. پیروزی در ورزشگاه سلتیک بسیار سخت است؛ چرا که جو خاص خود را دارد."
سرمربی بیانکونری افزود: "در بسیاری از اوقات به علت صدای بالای تماشاگران نمی‌توانستم فرمان‌های تاکتیکی را به بازیکنان منتقل و با آنها صحبت کنم. وقتی ضربه کرنر برای حریف به دست می‌آمد، ورزشگاه از شور و هیجان زیاد نزدیک بود، منفجر شود. باید به ستایش از شاگردانم بپردازم. پیروزی با چنین نتیجه‌ای اصلا آسان نیست. آنها در طول 90 دقیقه بدون اشتباه ظاهر شدند. از ویدال و مارکیزیو خواستم تا اجازه هنرنمایی به هافبک‌های حریف را ندهند و به آنها فشار بیاورند. هر دوی آنها وظیفه خود را به خوبی انجام دادند. از این برد قاطعانه بسیار خوشحالم. پیروزی در این ورزشگاه و با این نتیجه‌ باور نکردنی است اما به آن دست یافتیم."
 

نظرات بینندگان