arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۰۷۴۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۴ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸

«رمانتیسم عماد و طوبا» به زودی جلوی دوربین می‌رود

«رمانتیسم عماد و طوبا» دومین فیلم بلند سینمایی کاوه صباغ‌زاده به تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تا ۲ هفته آینده جلوی دوربین می رود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«رمانتیسم عماد و طوبا» دومین فیلم بلند سینمایی کاوه صباغ‌زاده به تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تا ۲ هفته آینده جلوی دوربین می رود.

کاوه صباغ‌زاده در آستانه آغاز فیلمبرداری دومین فیلم خود گفت: پیش‌تولید «رمانتیسم عماد و طوبا» از ۳ ماه پیش آغاز شد. تقریبا در اواخر این مرحله هستیم و فیلم را در نهایت ۱۰ تا ۱۵ روز آینده، کلید خواهیم زد.

وی بیان کرد: این فیلم از نظر پروداکشن، سنگین و پیچیده است به ‌ویژه آنکه درآمدن فضای فیلم نیاز به حجم بالایی از جلوه‌های ویژه بصری دارد.

صباغ‌زاده درباره نزدیک بودن فضای این فیلم به «ایتالیا ایتالیا» گفت: فیلم از نظر فرم، شبیه به آن فیلم است اما نسبت به آن، از نگاه امیدوارانه‌تر و دنیای فانتزی‌تری برخوردار است.

این کارگردان درباره دغدغه‌اش در دستیابی به کیفیت مطلوب و مشکلات رایج آثار فانتزی سینمای ایران در باوراندن فضا به مخاطب امروزی، عنوان کرد: یکی از دلایلی که زمان زیادی صرف پیش‌تولید فیلم شده است، همین دغدغه کیفی است. در این دست کارها، اگر فیلمساز نتواند فضای مورد نظرش را بباوراند، ممکن است نتیجه نهایی فیلم‌اش خیلی بد باشد. از این لحاظ «رمانتیسم عماد و طوبا» هم مانند فیلم «ایتالیا ایتالیا» روی لبه تیغ است و ما همه تلاش‌مان را به خرج می‌دهیم تا بهترین اتفاق رخ بدهد.

وی توضیح داد: با گروه سازنده مدام در حال مرور فضاها، فیلمنامه و همه جزئیات آن هستیم و براساس برنامه‌ریزی، جلسه دورخوانی و تمرینات بدنی را پشت سر می‌گذاریم چرا که هدف مشترک گروه، دستیابی به بهترین شکل ممکن اجرا قبل از شروع فیلمبرداری است.

صباغ زاده در پایان عنوان کرد: بیشترین تلاش من بر این است که فیلم خوبی بسازم چون معتقدم فیلم خوب جای خودش را پیدا خواهد کرد. با این وجود، اگر همه چیز منظم پیش برود و به کیفیت فیلم لطمه‌ای نخورد، تلاش می‌کنم فیلم را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.

نظرات بینندگان