arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۲۴۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۳ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۰

اخبار مهم "انتخاب"؛ در "60 ثانیه"/امروز دوشنبه 10 خرداد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "گزیده اخبار" منتشر می شود:

اخبار سه شنبه 10 خرداد

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (سه شنبه) در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان «دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع)»، با اشاره به نیاز روزافزون کشور به نیروهای «مؤمن، جهادگر، مبتکر،...

تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۵
گویی آقای وزیر کار، کارش چیز دیگری است و اعلام نرخ بیکاری، مسئولیت وزیر ورزش است که او هم هنوز نیامده است!
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۱
نماینده ولی فقیه فاش کرد؛
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در حاشیه درس خارج فقه خود، اطلاعات مهمی را از تحرکات خطرناک جریان انجرافی و لیدر این جریان فاش کرد.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۴
دادستان کل کشور در یک برنامه زنده تلویزیونی پس از پخش وله‌ای که فردی نسبت به چگونگی وضعیت پرونده فائزه هاشمی رفسنجانی سوال کرد، گفت: خواهشم این است وقتی می خواهید از افراد نام ببرید، افرادی که هنوز حکمی علیه آنها صادر نشده، خودتان را جای آنها قرار بدهید.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۸
مدیر عامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینكه مراحل راه اندازی طرح بنزین سازی پالایشگاه آبادان آزمایش شده بود، گفت:‌ مسوولیت حادثه پالایشگاه آبادان با من و مدیر عامل پالایشگاه است.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۴

تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۵

تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۰
سالها قبل به خاطر مصاحبه‌ای که از عزت‌الله سحابی خوانده بودم، یادداشتی را در تقدیر از ایشان در روزنامه انتخاب منتشر کردم. در آن یادداشت نوشتم که ما با هم اختلاف نظر داریم اما متاسفم که برای او محدودیت ایجاد می‌شود، نقدهای او را تحمل نمی‌کنند...
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۴
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن امیدوار است از طریق فشارهای اقتصادی مردم را دلسرد کند و به نظام ضربه بزند؛ لذا یکی از برنامه‌های جاسوسان دستگیر شده اخیر این بود که از راه زمینه‌سازی برای ایجاد نارضایتی در مردم در حوزه اقتصادی تلاش کنند.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۶
دفترچه یادداشتی که به تازگی پیدا شده فاش کرده است؛
هیتلر این قسمت از نامه را بلند خواند: اگر این پروژه ....با شکست به اتمام برسد....همیشه برای تو این امکان وجود خواهد داشت تا هر مسئولیتی را در این مورد انکار کنی. به سادگی بگو من دیوونه شده بودم.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۵
هافبك فصل گذشته تیم فوتبال صبای‌قم مشكلی برای بازی در لیگ برتر آینده ندارد.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۳۰
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور گلایه‌های خود را از کم‌توجهی دولت به خطه سیستان و بلوچستان مطرح کرده است.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۰
ادعای ایکانامیک تایمز:
سخنگوی انگلا مرکل صدر اعظم المان گفت: زمانی که هوایپمای مرکل می خواست از آسمان ایران برای سفر به هند عبور کند،کشور ایران موقتا اجازه چنین کاری را نداد.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۶
ادعای ایکانامیک تایمز:
سخنگوی انگلا مرکل صدر اعظم المان گفت: زمانی که هوایپمای مرکل می خواست از آسمان ایران برای سفر به هند عبور کند،کشور ایران موقتا اجازه چنین کاری را نداد.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۶
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری از تاکید معظم‌له بر تبعیت از قانون خبر داد و گفت: ایشان قانون را فصل‌الخطاب اعلام کردند و امر کردند دولت با همه توان بدون بهانه‌گیری به اجرای قوانین بپردازد.

نظرات بینندگان