arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۵۶۳۴
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۰۲ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۰

اخبار مهم "انتخاب" در 60 ثانیه/ امروز شنبه 29 مرداد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "گزیده اخبار" منتشر می شود:

اخبار شنبه 29 مرداد:

غلام كویتی‌پور مداح شناخته‌شده كشور در یادداشتی كه در مجله «نسل امروز» منتشر شده نوشته محمدرضا شجریان عاشق خداست و هر چه آدمی با ایمان‌تر باشد عمق این عشق را در صدای او بیشتر حس می‌كند.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۹
در حالی که بانک مرکزی از توقف صدور مجوز بانک آریا خبر می دهد، مالک اصلی بانک به اتهام اختلاس سه هزار میلیارد تومانی از بانک صادرات ایران دستگیر شده است.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۳
به نظر شما براي نشان دادن فقر و نابرابري بايد راه دوري برويم؟ به عبارت ديگر براي اينكه نشان دهيم، ديگر حتي شعارهاي مديران اقتصادي هم نمي تواند روي فقر و نابرابري پرده اي خاكستري بكشد، بايد سوار اتوبوس بشويم و مسافتي زياد را پشت سر بگذاريم يا نيازي نيست، مي توان در همين كوچه كناري يا پشت پنجره هاي اتاق نشيمن خانه مان نيز فقر يا نابرابري را نشان دهيم؟
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۳
معاون خاورمیانه و مشترک المنافع وزارت خارجه کشورمان به جای سید احمد موسوی به عنوان سفیر جدید ایران در سوریه راهی دمشق می شود.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۲
مرتضی احمدی، استاد پیشكسوت سینما، تلویزیون و موسیقی ایران كه می توان او را قدیمی ترین طرفدار دو آتشه پرسپولیس نامید به شدت از شرایط این روزهای تیم محبوبش گله دارد. این قدر ناراضی است كه می گوید تماشاگران تا بهبود اوضاع باید تیم را تحریم كنند و به ورزشگاه نروند. او در گفت و گو با خبرآنلاین از حال روز بد فوتبال مان سخن می گوید:
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۴
يك عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي به نقل از رييس مركز آمار ايران اعلام كرد كه قرار است نرخ تورم به صورت عمومي اعلام نشود!
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۳
خانه‌باغ‌هاي موجود در اطراف تهران، كار دولت براي اجراي طرح «هر خانوار، يك خانه‌باغ» را سخت كرده است. در داخل شهرهاي مجاور تهران خانه‌باغ‌هايي وجود دارد كه ارزش تقريبي زمين آنها به طور متوسط متر‌مربعي 500 هزار تا يك ميليون تومان است و اگر چه قيمت كل هر كدام از اين خانه‌باغ‌ها حداقل يك ميليارد تومان برآورد مي‌شود، اما امكانات موجود در داخل آنها دست‌كمي از باغ‌شهر ندارد.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۱
اصولگرايان منهاي احمدي نژاد سرانجام صبرشان تمام شد: مي گويند بيشتر از اين تاب نمي آورند و گرچه حرمت را نگه مي دارند اما مي خواهند پشت پرده بازي هاي سياسي حاميان رييس جمهور را افشا كنند.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۴
بی بی سی خبر داد:
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۴۳
سرباز فداكار نیروی زمینی ارتش، گروهبانیكم وظیفه وحید جمشیدی كه با ازخودگذشتگی در نجات جان مصدومان یك سانحه تصادف خود دچار سانحه شده بود؛ صبح امروز پس از گذشت یك ماه بستری در بیمارستان دعوت حق را لبیك گفت.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۹
علیرضا داوود نژاد كار گردان سینما با نگارش نامه‌ای خطاب به ملكه بریتانیا خواستار توجه او به جوانان این كشور شد.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۸
اخيرا ايميلي با مضمون خبر مرگ فيدل كاسترو در حال دست به دست شدن است كه مي‌‌تواند رايانه كاربران كنجكاو و ناشي را ويروسي كند.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۶:۱۷
سلحشور در گفت‌وگوي جديد با خبرگزاري مهر، باز هم حرف‌هاي داغ و تيترخوري براي روزنامه‌نگارها زد.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۰
سلحشور در گفت‌وگوي جديد با خبرگزاري مهر، باز هم حرف‌هاي داغ و تيترخوري براي روزنامه‌نگارها زد.
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۰
* علی حقانی
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۴:۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۲
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۲:۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۱۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۲

نظرات بینندگان